blog

Trinny Woodall Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Bardzo popularna doradczyni ds. mody i makijażu, projektantka, prezenterka telewizyjna, a także znana jako autorka Trinny Woodall, a także współprowadząca programy „Trinny & Susannah Undress” i „Trinny & Susannah Undress the Nation” ze swoim partnerem Zuzanna. Jest najmłodszą z sześciorga dzieci, urodziła się w Londynie w Anglii 8 lutego 1964 roku dla swoich rodziców.

 Trinny Woodall Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Chirurgia Plastyczna Jej kariera i sukcesje:

Ta ekspertka od mody, prezenterka telewizyjna i autorka, Trinny i Susannah Constantine, współpracowały w 1996 roku nad Ready to Wear, cotygodniowym przewodnikiem po stylu dla „The Daily Telegraph”, który ukazywał się przez ponad siedem lat. programy telewizyjne BBC „Czego nie nosić”.

Jest jednak wszechstronnie utalentowaną osobowością, a także wszechstronną, podczas gdy w 2006 roku prowadziła także słynne „Trinny & Susannah Undress” w ITV, a także „Trinny & Susannah Undress the Nation” w 2007 roku.

Poznaj jej wartość netto i wynagrodzenie:

Jest najbogatszą osobowością, a według niektórych źródeł wiki ta kobieta ma ponad 10 milionów dolarów wartości netto przy ponad milionowej pensji. Zabawne jest zdefiniowanie jej źródła dochodów, ponieważ zajmowała się innym zawodem, takim jak ekspert od mody, prezenter, a także autor. Poinformowano również, że ma również własny sklep z odzieżą.

Poza tym ta pani zarabiała również na reklamach i rekomendacjach, a także na swoich stronach internetowych i sklepie internetowym. Niedawno kupiła luksusową rezydencję w Londynie za ponad 3 miliony dolarów.

Znalazłem miłość po śmierci męża!

Ma zamężną kobietę i męża, a także ma jedną córkę, Lylę, urodzoną w 2003 roku i macochę syna jej byłego męża, Zaka. Ta dama poślubiła muzyka, który został właścicielem firmy, Johnny'ego Elichaoffa w 1999 roku, w swoim rodzinnym kościele St Columba's przy Pont Street. Kościół był miejscem ślubu jej rodziców, chrztu i pochował tam jej szkockiego dziadka.

Niemniej jednak oboje ogłosili swoją separację i zamiar rozwodu w 2008 roku, ale jej były mąż zmarł w listopadzie 2014 roku.

Jednak w kwietniowym roku 2016 media informowały o jej randkach, a także o nowym chłopaku, a także widziała go w niektórych miejscach publicznych. Tak, spotyka się romantycznie z Charlesem Saatchi, 73-letnim prominentnym brytyjskim biznesmenem. Nadal się kochają, bo nie było też żadnych wiadomości o ich rozstaniu.

Chirurgia Plastyczna i Krótkie Bio:

Zmieniła twarz dzięki operacji plastycznej, dzięki czemu teraz wygląda goręcej, piękniej, a także młodo. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali, a także ma szczupłą i atrakcyjną sylwetkę. Osiągnęła wiek 52 lat, ale nadal była sprawna, zdrowa i urocza, również dzięki codziennej aktywności fizycznej i zdrowej diecie.

Zalecane