blog

Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

We współczesnej grze nie ma wiernego zawodnika, który całą swoją karierę zawodową poświęca jednemu klubowi. Troy Aikman, były rozgrywający, spędził całą swoją karierę w Dallas Cowboys. Były gracz NFL jest teraz komentatorem FOX News i jest lepiej znany jako były rozgrywający. Ma na swoim koncie trzy mistrzostwa Super Bowls i został nazwany MVP Super Bowl XXVII.

  Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Były gracz NFL jest teraz komentatorem FOX News i jest lepiej znany jako były rozgrywający. Ma na swoim koncie trzy mistrzostwa Super Bowls i został nazwany MVP Super Bowl XXVII.

Kariera i sukcesja

Troy był rozgrywającym drużyny NFL Dallas Cowboys przez ponad dwanaście sezonów. Ten facet był także numerem jeden w ogólnej klasyfikacji w 1989 roku i zdobył wiele nagród w swoim czasie w Cowboys, takich jak sześciokrotny wybór Pro Bowl i zdobycie nagród Super Bowl XXVII MVP.

Nie zapomnij: Charles Woodson Żonaty, Żona, Rodzina, Wartość netto, Wynagrodzenie, ESPN

Troy został przyjęty do Football Hall of Fame w 2006 roku, a ostatnio służy również jako komentator sportowy dla Fox Channel. Jednak zakończył karierę jako lider numer dwa w karierze w historii UCLA i 2008; został również wybrany do College Football Hall of Fame. 28 listopada 2014 roku UCLA wycofał swoją koszulkę nr 8 w przerwie meczu naprzeciwko Uniwersytetu Stanforda.

Ile ma wartość netto i wynagrodzenie Troya?

Emerytowany rozgrywający NFL miał majątek netto ponad 25 milionów dolarów i miał roczne wynagrodzenie ponad 1 milion dolarów jako komentator Fox News.

Przez wszystkie dni gry Troy był jednym z najlepiej opłacanych graczy w NFL. W 1993 roku podpisał ośmioletni kontrakt o wartości ponad 50 milionów dolarów, co zapewniło mu 11 milionów dolarów premii za podpisanie umowy.

Aikman jest byłym współwłaścicielem zespołu wyścigowego NASCAR Sprint Cup Series i Hall of Fame Racing oraz jest współwłaścicielem San Diego Padres. Były gracz jest także partnerem i rzecznikiem IDLife, a obecnie przywołuje miliony.

Inwestuje w nieruchomości w prestiżowych miejscach. W 2015 roku sprzedał swoją rezydencję w Dallas za ogromną kwotę 5,4 miliona dolarów.

kończy 11 lat małżeństwa z pierwszą żoną; Datowany model

Troy poślubił swoją ówczesną dziewczynę, która miała 18 miesięcy, Rhondę Worthey 8 kwietnia 2000 roku. W ceremonii ślubnej wzięli udział przyjaciele i rodzina.

Rok po ślubie 24 sierpnia 2001 roku powitał swojego pierwszego syna o imieniu Jordan. Następnie ogłosił przybycie córki o imieniu Alexa, która urodziła się 30 lipca 2002 roku.

Nie przegap : Umowa z Khalilem Mackiem, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jest jego wart?

Byli małżeństwem przez 11 lat, ale w styczniu 2011 roku Troy i jego ówczesna żona ogłosili separację. Wydał oświadczenie i wspomniał:

„Jesteśmy głęboko oddani naszym dzieciom i z szacunkiem prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym okresie przystosowania”.

Dostali oficjalny rozwód w kwietniu 2011 r. i podjęli decyzję o ugodzie majątkowej na dwa miesiące przed ich separacją. Rhonda podobno kupiła w Dallas dom wart 1,5 miliona dolarów.

Po rozwodzie podobno zaczął spotykać się z modelką Tracy Ripsin w 2014 roku. Tracy ujawniła w wywiadzie, że poznali się w 2014 roku przez wspólnego przyjaciela. Jednak mieli krótkotrwały związek, a Troy przeniósł się do Capa Mooty, która jest sprzedawcą mody w lutym 2016 roku.

żonaty po raz drugi; Ma dwóch pasierbów

Były rozgrywający Dallas Cowboys podobno zaczął spotykać się z Capa Mooty Aikman w lutym 2016 roku. Po ponad rocznym umawianiu się, Troy wybrał swoją miłość do jeziora Como we Włoszech 2 czerwca 2017 roku.

Ogłosił swoje zaręczyny na Instagramie 3 czerwca 2017 r. i powiedział, że 2 czerwca 2017 r. był wyjątkowym dniem, ponieważ wyznaczył sobie miłość swojego życia.

Zaledwie dwa miesiące po ich włoskim zaręczynach, Troy i Capa złożyli przysięgę ślubną 3 września 2017 r. Udostępnił urocze zdjęcie ze swoją świeżo poślubioną żoną na swoim Instagramie 4 września 2017 r. i przedstawił Capę jako nową panią Aikman.

Troy i Capa są małżeństwem, zdjęcie udostępnione 4 września 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Capa jest sprzedawcą mody i podobno ma dwóch synów z poprzedniego związku. Nie ujawniła jeszcze swojego życia małżeńskiego i cieszy się czasem spędzonym z mężem i czwórką dzieci.

Badać : Ryan Dirteater Wiki, wiek, prawdziwe imię, żona, dziewczyna, wartość netto

Troy był dwukrotnie żonaty, a jego związki z wieloma randkami sugerują, że nie jest gejem i ma heteroseksualną orientację seksualną.

Bio i fakty

Troy urodził się w West Covina w Kalifornii 21 listopada 1966 roku jako syn swoich rodziców Kennetha i Charlyna Aikmanów i dorastał ze swoimi dwiema starszymi siostrami Tammy i Terri. Posiada narodowość i obywatelstwo amerykańskie, a także jest rasy białej.

Amerykański emerytowany zawodnik NFL, lat 51, ma 6 stóp i 4 cale wzrostu i ma zadbaną, idealną sylwetkę.

Zalecane