blog

Troy Landry Wiki, wiek, żona, dzieci, syn umiera, rodzina, wartość netto

Imię Troy Landry znajduje się na szczycie listy, jeśli mówisz o śmiałym i nieustraszonym łowcy aligatorów. Jest osobowością telewizyjną, która słynie z roli łowcy aligatorów w programie Swamp People, który jest emitowany na History Channel. Poluje na aligatory podczas sezonu aligatorów, a poza sezonem prowadzi działalność jako kombajn, hurtownik i dystrybutor.

  Troy Landry Wiki, wiek, żona, dzieci, syn umiera, rodzina, wartość netto

Jaka jest wartość netto Troy Landry?

Według niektórych stron wiki, niezwykła osobowość telewizyjna Troy podobno cieszy się swoją wartością netto 2 milionów dolarów. Ogromna kwota, którą zarabia, pochodzi ze wszystkich swoich karier, głównie z serialu Ludzie z bagien i jego pozasezonową działalnością Crawfish. Zbierał swoje fortuny z programu spin-off „Swamp Mysteries with Troy Landry”. od czerwca 2018 r.

Dzięki swoim umiejętnościom łowieckim i niektórym współpracownikom stał się głównym tematem programu History Channel’s Show Ludzie z bagien 22 sierpnia 2010. Serial zyskał ogromną popularność na całym świecie w 2014 roku i wyemitował ponad 75 odcinków w 5 sezonach.

W serialu śledzą go jego synowie Jakub Landry oraz Chase Landry a także innych myśliwych z tego samego regionu. Sezon łowiecki trwa 30 dni i muszą łapać lub zabijać aligatory, aby utrzymać swoje rodziny przez resztę roku. Oprócz tego występuje w zręcznościowej grze mobilnej „Choot’Em Angry Swamp”. Jest również zaangażowany w pozyskiwanie i dystrybucję langusty jako swoją poboczną działalność.

Teraz zapisał się do spin-offu starego programu jako Swamp Mysteries z Troyem Landrym. Nowy, pełen przygód program został wydany 7 czerwca 2018 r. Program jest kręcony w Teksasie w USA. Otrzymał już ocenę 6,7 gwiazdek od IMDb

Życie małżeńskie z żoną, synowie dołączają do niego w ludziach z bagien

Śmiały łowca aligatorów wygląda agresywnie w swojej pracy w Ludzie z bagien , ale większość jego fanów i obserwatorów zastanawia się nad jego postacią w życiu poza ekranem. Był w stanie pozostawić swój imponujący wizerunek wśród widzów, którzy zawsze będą zachwyceni wiedzą o jego życiu osobistym.

Cóż, gwiazda telewizyjna Troy Landry, lat 58, jest żoną swojej żony Bernity Landry, która jest nauczycielką w szkole. Para mieszka razem w swoim drewnianym domu na skrawku wysokiego terenu. Para odniosła sukces dzięki ich związkowi i dzieli razem troje dzieci; Brandon, Jacob i Chase Landry, którzy dołączają do niego w Ludzie z bagien.

Gwiazda History Channel jest blisko swojej pracy, ale możemy zaobserwować jego miękkość w jego codziennym życiu. Jest bardziej osobą rodzinną i lubi spędzać czas z kochającą żoną i synami.

W 2015 roku w wypadku samochodowym zginął jeden z synów jego współgwiazdy i konkurenta, który wyraził współczucie dla rodziny mężczyzny.

Rodzina łowców aligatorów

Troy ma rodowód łowcy krokodyli. Ryzykant Troy Landry dorastał na bagnach dorzecza rzeki Atchafalaya w Luizjanie. Znał zwierzęta bagienne i aligatora od dziecka. Wytrawny myśliwy jest członkiem trzeciego pokolenia swojej rodziny mieszkającej na tym terenie. Należy do rodziny, która na życie poluje na aligatory amerykańskie.

Jego syn, Jason jest również postrzegany jako weteran łodzi aligatorów i kapitan drugiej łodzi swojego ojca w serialu. Jest również popularny na swoim koncie na Instagramie, mając ponad 48,2 tys. obserwujących. Jego brat, Chase Landry pojawił się również w programie wraz z rodziną i dokumentował życie łowców aligatorów w Luizjanie.

Krótki życiorys

Łowca aligatorów, Troy Landry, urodził się 9 czerwca 1960 r. w Luizjanie w USA, zgodnie z wiki. Należy do rasy białej i ma wysoki wzrost, który bardzo dobrze pasuje do jego osobowości. Urodził się dla swojego ojca Duffy'ego Landry'ego i jest bratem Bubby Landry. W serialu występuje pod pseudonimem King of Swamp, Nunky. Ma znak urodzenia Bliźniąt. Jego śmiałe podejście do krokodyla jest często porównywane do: Jimmy Riffle .

Zalecane