blog

Troy Roberts żonaty, żona, wesoły, rodzina, CBS, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Korespondent weteran jest znaną twarzą w telewizji i znany jest z występu w „48 Hours Mystery” w CBS. Troy Roberts jest laureatem nagrody Emmy, który opisał najważniejsze historie, w tym kampanie prezydenckie z 1996 roku, bombardowanie Centennial Olympic Park i wiele innych. Reporter CBS jest osobą skrytą i bardzo chroni swoje życie osobiste, z powodu którego jego status związku nie został jeszcze odkryty.

 Troy Roberts żonaty, żona, wesoły, rodzina, CBS, wynagrodzenie, wartość netto, wzrost

Czy Troy Roberts jest żonaty, czy nadal samotny?

Korespondent „48 Hours Mystery” ma życie osobiste, które pasuje do tytułu jego telewizyjnego segmentu. Reporter CBS utrzymuje tajemnicę, jeśli chodzi o życie osobiste. Jego brak aktywnego profilu randkowego i niechęć do dawania wskazówek na temat swojej dziewczyny podsyciły zarzuty, że jest gejem.

Chociaż niewiele wiadomo o jego dziewczynie, rzekomo umawiał się z Robinem Quiversem w 1996 roku, ale bez większego szumu związek się zakończył. Jego randki z Robinem doprowadziły jednak do plotek, że jest gejem do reszty.

Człowiek, który prowadzi sekretne życie, zawsze trudno jest odzyskać jakiekolwiek informacje, mógł być żonaty i ma żonę za zamkniętymi drzwiami, ale wszystko sprowadza się do samego Troya, aby ujawnił coś autentycznego.

Kariera jako korespondent „48-godzinnej tajemnicy”:

Ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley na wydziale nauk politycznych. Po ukończeniu studiów pracował jako gospodarz cotygodniowego programu informacyjnego dla KPIX-TV, firmy telewizyjnej będącej własnością CBS. Następnie pracował jako reporter dla KATU-TV.

Po zakończeniu pobytu jako należącego do CBS WCBS-TV, dołączył do CBS News jako współtwórca „Up To The Minute” w 1993 roku. Weteran korespondent zaprezentował swoją wartość dla CBS Evening News z Danem Ratherem, CBS News Sunday Morning, i CBS dziś rano. Ale jego kultowe stanowisko pojawiło się w grudniu 1998 roku, kiedy został mianowany na „48 godzin tajemnicy”.

Wynagrodzenie Troya i wartość netto:

Korespondent „48 Hour Mystery” ma duże doświadczenie, a jego doskonałe osiągnięcia od ponad trzech dekad mówią same za siebie. Po dołączeniu do zespołu 48 Hour Mystery jego wartość wzrosła, a CBS upewniło się, że mają usługi Troya, oferując mu przyzwoitą pensję, która jeszcze się nie pojawiła

Korespondent przywołuje swoją wartość netto głównie dzięki swojej karierze w CBS i prawdopodobnie ma miliony dolarów na swoim koncie bankowym.

Krótka biografia Troya:

Reporter American News urodził się w Filadelfii w Pensylwanii 9 września 1962 roku, co daje mu 55 lat. Obecnie mieszka z rodziną w Nowym Jorku. Jego wiki nadal niechętnie dzieli się informacjami o jego rodzinie i wczesnym życiu. Laureat nagrody Emmy należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Mając wysoki wzrost, ma atletyczną sylwetkę.

Zalecane