blog

Tuc Watkins Żonaty, Mąż/Partner, Chłopak, wesoły, Wartość netto

David Vickers z One Life to Live i Bob Hunter z Desperate Housewives, Tuc Watkins to jedna z interesujących postaci w dzisiejszym świecie aktorskim. Po nadziei, że obsada Desperate Housewives zyskała większą sławę i ekspozycję, a wreszcie Watkins stał się regularną postacią w serii. Po ponad dwudziestu latach pracy w branży Watkins jest piękną osobowością o uroczej twarzy.

 Tuc Watkins Żonaty, Mąż/Partner, Chłopak, wesoły, Wartość netto

Życie zawodowe i kariera:

Watkins rozpoczął swoją karierę drobnymi występami w licznych serialach telewizyjnych, takich jak Sisters, Baywatch i Melrose Place. Do 1996 roku przedstawiał oszusta Davida Vickersa w telenoweli ABC One Life to Live. W 1999 roku Tuc zadebiutował w filmie I Think I Do, małobudżetowej, niezależnej, wariackiej komedii romantycznej. Towarzyszył mu pierwszy występ w dużej produkcji studyjnej Mumia. Następnie Watkins pojawił się w serialach telewizyjnych, takich jak Sześć stóp pod ziemią, NYPD Blue, CSI: Crime Scene Investigation. Wkrótce w 2001 i 2002 roku Watkins dołączył na stałe do obsady One Life to Live. W 2007 roku Watkins nakręcił swój pierwszy program w serialu stacji ABC Desperate Housewives jako Bob Hunter. „Soap Opera Digest” zatytułował Davida Watkinsa „Najbardziej zabawną męską postacią” 2008 roku.

Wartość netto:

Błyszczący aktor Tuc jest jednym z dobrze znanych ze społeczności LGBT i do tej pory otrzymał miłość i przywiązanie od swoich fanów. Co więcej, jego kariera stała się również owocna i doceniana w branży. Jednak jego całkowita wartość netto jest nadal sprawdzana, ale jego zasoby szacują, że jego wynagrodzenie i wartość netto po graniu w wielu filmach i serialach wynoszą około milionów dolarów. Żyje szczęśliwe i proste życie ze swoim partnerem, który wychowuje swoich bliźniaczych synów.

Zadowolony z bliźniakiem!

Watkins publicznie ujawnił się jako wesoły w kwietniu 2013 roku w wywiadach dla mediów. Wiedział, że jest gejem, odkąd Tuc był dzieckiem, a teraz w końcu ujawnił się fanom. W 2012 roku Watkins miał synów bliźniaków, Catchena (Catch) i Curtisa, za pośrednictwem surogatki o imieniu Melissa. Aktor rozmawiał publicznie z Marie Osmond o swojej seksualności i o tym, jak Tuc wykorzystał surogatkę, by mieć bliźniaków. Watkins wyjaśnił, że wiedział, że jest gejem już jako mały chłopiec.

Jak na ironię, Watkins zagrał geja, który chciał adoptować dziecko ze swoją partnerką tej samej płci w „Desperate Housewives”. Na ekranie ma chłopaka i kochającego partnera, ale nie mówił nic o swoim prawdziwym życiu. Jednak może być ojcem i ma teraz rodzinę, nie jest jeszcze żonaty, a jego partner lub mąż wciąż jest nieznany jego fanom.

Krótki życiorys:

Charles Curtis „Tuc” Watkins III urodził się 2 września 1966 r. w Kansas City w stanie Kansas jako syn Charlesa Curtisa Watkinsa II, sprzedawcy i matki fotografki, i dorastał wraz z rodziną. Ukończył studia na Uniwersytecie Indiana. Watkins ma młodszą siostrę Courtney, która urodziła się w 1968 roku. Tuc wydaje się być bardzo czarującą osobą z dużym poczuciem humoru, a jednocześnie jest blisko i na bieżąco ze swoimi fanami w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram.

Zalecane