blog

Tyger Drew-Honey Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Rodzice, Wartość netto

Aktor dał głosy tak ogromnej liczbie postaci, audycji telewizyjnych i radiowych; praktycznie niemożliwe jest wymienienie ich wszystkich. Tyger Drew-Honey jest aktorem, muzykiem i prezenterem telewizyjnym, który użyczył głosu w ponad 200 stacjach telewizyjnych i radiowych. Jest aktorem najbardziej znanym z roli Jake'a Brockmana w brytyjskim sitcomie „Outnumbered”.

 Tyger Drew-Honey Wiki, Dziewczyna, Randki, Geje, Rodzice, Wartość netto

Początek kariery Tygera:

W połowie 2007 roku aktor rozpoczął karierę od roli w brytyjskim sitcomie „Outnumbered”. Prace trwały do ​​2014 roku, w tym okresie współtworzył także cykl CBBC „Friday Download” i grał jako Pan Lovett w „Ministerstwie Ciekawych Rzeczy”. W 2015 roku wystąpił w programie „24 godziny w przeszłości”.

Tyger ma również gościnną rolę w „Citizen Khan”, „Midsomer Murders” i „Death In Paradise”. Zagrał w filmie „Horrid Henry: The Movie” w roli głównej. Jest utalentowanym perkusistą, który zaśpiewał cover „The Monkees”, aby zebrać fundusze na kampanię charytatywną 'Dziecko w potrzebie.' Obecnie pracuje nad wieloma serialami, w tym „Cuckoo”, „Tyger Takes On…” i „Scream Street”.

Ile jest wart netto Tygera?

Aktor użyczył głosu w niezwykłej liczbie telewizorów i radioodbiorników. Ze wszystkich prac, które wykonał w serialach i filmach, zgromadził wartość netto 2 milionów dolarów. Był głosem Lester Duży w serialu animowanym dla dzieci „Duża rodzina”.

Pojawiał się w serialach takich jak „Lekarze”, „The Magicians” i „Citizen Khan”. Jest także prezenterem niektórych programów, w tym jego prac w filmach i serialach, takich jak „Cuckoo” i „Tyger Takes On…”

Czy Tyger spotyka się z kimś?

Aktor niedawno przeniósł się do Hollywood, aby zaistnieć w branży. Zdobył serca milionów fanów za pracę w filmie i telewizji. Wziął udział w odcinku „Celebs Go Dating” w 2016 roku, a kiedyś próbował różnych rozmów, które nie zaimponowały łatwo dziewczynom.

Ale wszystko się zmieniło po tym, jak poznał brunetkę. Połączył się z piękną i czarującą Frankie Little i szturmem zdobył show. Mimo kilku romansów, tuż po pewnym spotkaniu, stwierdził, że wierzy w związek i widzi, że ma z nią dzieci.

W swoim niedawnym występie w prasie na świąteczny odcinek specjalny dla „Outnumbered” pojawił się z towarzyszką. Wydawało się również, że przeszedł znaczną utratę wagi i zmiana była zauważalna. Chociaż tożsamość kobiety jest nadal tajemnicą, istnieje duża szansa, że ​​może być dziewczyną Tygera. Jego relacje z dziewczynami dowodzą, że plotki o jego homoseksualizmie są nieprawdziwe.

Krótki życiorys:

Tyger Drew-Honey w wieku 21 lat urodził się 26 stycznia 1996 roku w Epsom, Surrey, Anglia. Urodził się dla rodziców Bena Dovera i Linzi Drew. Jest obywatelem Wielkiej Brytanii i należy do rasy białej. Młody i czarujący aktor wyrósł na przystojnego mężczyznę o idealnej sylwetce i wymiarach 5 stóp i 10 cali.

Zalecane