blog

Tyler Blackburn Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Geje, Net Worth

Podczas gdy niektóre osoby spędzają swoje wczesne lata na rozrywce, inne inwestują czas w przygotowanie siebie, aby stać się wykwalifikowanym profesjonalistą. Wśród takich osób jest Tyler Blackburn, który rozpoczął karierę zawodową jako artysta od kilku małych ról w wieku 17 lat. Tyler Blackburn jest amerykańskim piosenkarzem i aktorem, który jest ulubieńcem odgrywania roli Caleba Riversa w serialu Freeform Pretty Little Kłamcy.

  Tyler Blackburn Wiki, Żonaty, Dziewczyna, Randki, Geje, Net Worth

Jego postępowa kariera:

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Tyler zadebiutował na ekranie w 2002 roku w serialu Nickelodeon w Unfabulous jako Nathan. Następnie wcielił się w wpływowe role w niektórych serialach telewizyjnych, w tym Cold Case (2009), Days Of Our Lives (2010), Giagantic (2010), Pretty Litter Liars (2011), Brave New World (2011) i Ravenswood (2013-2014). .

Czytaj więcej: Isaiah Mustafa Girlfriend, randki, wartość netto, filmy i programy telewizyjne

Ponadto, kierując się pokusą aktorską, pojawił się w wielu filmach, m.in. Next of Kin (2008), Peach Plum Pear (2011), Ukrywanie (2012) i Love Is All You Need? (2016). Obecnie jest zajęty swoim nadchodzącym filmem, Hello Again. Oprócz tego nagrał dwie piosenki dla rodzinnego programu telewizyjnego ABC zatytułowanego Sekretne życie amerykańskiego nastolatka. Następnie nagrał piosenkę o nazwie Find A Way w 2012 roku dla Pretty Little Liars. Jego ostatnimi odpustami jest nowa seria o nazwie Roswell w stanie Nowy Meksyk, która rozpoczęła się w tym roku.

Ile jest warte Tylera?

Tyler Blackburn podobno przyniósł szacunkową wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów. Sława zgromadził ogromne dochody z kilkuletniej pracy w biznesie aktorskim. Dawał kilka ważnych występów w serialach telewizyjnych i filmach, a także służył jako piosenkarz.

Ciekawe: Ashleigh Banfield Mąż, rozwód, wynagrodzenie, wartość netto

Tyler ma wielką szansę na zwiększenie wartości netto w nadchodzących dniach dzięki swojej ciągłej pracy.

Czy Tyler Blackburn spotykał się z Ashley Bensonem?

Zanim przejdziemy do jego przeszłego związku, ujawnijmy, że Tyler Blackburn jest obecnie singlem. Aktor wydaje się obecnie skoncentrowany na swojej karierze i unika związków. Tyler wcześniej spotykał się z Ashley Benson, amerykańską aktorką w 2013 roku. Tyler i jego była dziewczyna zachowali prywatność w związku i nigdy o tym nie zdradzili. Para być może zakochuje się w kostiumie do serialu Pretty Little Liars.

Przed Ashley był związany z Heather Catanią, amerykańską dyrektorką obsady w 2013 roku. Heather obecnie spotyka się z Chrisem Galyą od 20 kwietnia 2012 roku. Tyler łączyła niesamowita więź z obiema paniami, ale nie wyszła za mąż i nie została przyjęta jako żona żadnej z nich. Publiczność wciąż nie może się doczekać, aż aktor znajdzie miłość swojego życia. Jego związek z tymi paniami rozwiewa podejrzenia, że ​​nie jest gejem.

Krótkie życiorys Tylera Blackburna:

Według niektórych źródeł wiki, Tyler Blackburn urodził się 12 października 1986 roku w Burbank w Kalifornii w USA. Gwiazda ma trzech braci i siostrę. Jest pochodzenia walijskiego, angielskiego, czeskiego, chińskiego i szwedzkiego. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Tyler Blackburn popisuje się swoją urodą .(Zdjęcie: popsugar.com)

Możesz cieszyć się: Kate Gajdosik Wiek, żonaty, zaręczony, mąż lub chłopak

Ma uroczą wysokość 5 stóp 10 cali i muskularne ciało, co podkreśla jego atrakcyjny wygląd.

Zalecane