blog

Ukweli Roach Wiki, żonaty, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wartość netto

Ukweli Raphael Roach to aktywny i wspaniały artysta i postać na ekranie, którego najlepiej określa się jako Marcusa w The Royals, Toma Greeninga w Eternal Law i Reubena w Starling. Chodził na zajęcia z ruchu w Pineapple Studios i jako dziecko rozważał pracę w National Youth Theatre. Urodził się 22 września 1986 roku w Derbyshire w Anglii jako syn swoich rodziców o mieszanym pochodzeniu.

 Ukweli Roach Wiki, żonaty, dziewczyna, randki, geje, rodzice, wartość netto

Kariera i sukcesje:

Od młodości jest entuzjastą ruchu i jest dyrektorem artystycznym organizacji ruchu Birdgang i pojawił się w nagraniach pop z Mariah Carey i Kylie Minogue. Jego pierwsza wielka rola telewizyjna miała miejsce w Wiecznym Prawie, gdzie grał prawnika/błogosławionego posłańca imieniem Tom Greening.

Do jego licznych ról należą drobne role w filmie One Day, StreetDance 3D i Shakespeare's Globe: Romeo and Juliet. Przygotowywał się w londyńskiej Royal Academy of Dramatic Art i od tego momentu ukończył studia w 2009 roku.

Ile jest wart Ukweli Płoć?

Wartość netto Roacha i inne opłaty, premie, a także wciąż w trakcie przeglądu, spędza swój luksusowy styl życia na hojnym sposobie życia. Według jego postów na Instagramie, Twitterze i Facebooku często cieszy się i podróżuje z rodziną i przyjaciółmi w różnych miejscach. Oznacza to, że na zabawę wydał maksymalne sumy pieniędzy.

Wiki obejmowało to, jest również znany jako model, a także gwiazda mody. Zarabia również na sponsoringu, a także na występach estradowych i teatralnych.

Czy Ukweli Roach potajemnie umawia się na randki?

30-letni Roach do tej pory nie był w żadnym związku. Nadal jest kawalerem i nie spotyka się z nikim. Choć jest czarujący, każdy może czuć, że ma spore aranżacje koleżanek, jednak rzeczywistość jest taka, że ​​nadal jest singlem.

Single to nie status; to słowo, które przedstawia człowieka wystarczająco materialnego, by żyć i doceniać egzystencję bez polegania na innych”. Możemy się spodziewać, że to ogłoszenie koordynuje obecny stan Płotki. Być może nie ma żadnego celu, aby jak najszybciej znaleźć potencjalną żonę.

Cóż, niewątpliwie jeszcze się nie ożenił. Tak więc ludzie czasami określają go jako geja, ale nim nie jest. Ale zgodnie z kontami na Instagramie jego kolegów, wręcza z kimś piękną kobietę, ale niewiele o niej informacji.

Krótki życiorys:

Wschodzący angielski aktor niewątpliwie posiada narodowość brytyjską, ale ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ urodził się jako syn angielskiej mamy i gujański tata. Stoi ze swoją idealną wysokością 5 stóp i 11 cali, a także ma dobrze ułożoną sylwetkę i rozmiar z sześcioma zapakowanymi.

Zarabia zarówno na imię, jak i sławę dzięki branży, a także zarabia miliony dolarów. Cóż, znalazłeś Roach również za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych.

Zalecane