blog

Urodziny Sary Ganim, Bio, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie etniczne

Jedna z najmłodszych dziennikarek, która w wieku 24 lat zdobyła prestiżową Nagrodę Pulitzera, a jest nią Sara Ganim. Reporterzy kryminalni Patriot-News, którzy otrzymali Nagrodę Pulitzera za reportaż o skandalu Jerry'ego Sandusky'ego, otrzymali stanowisko korespondenta CNN. Urodziła się w Detroit 10 października 1987 roku, ale później dorastała wraz z rodziną w Coral Springs na Florydzie.

 Urodziny Sary Ganim, Bio, Żonaty, Mąż, Rodzice, Pochodzenie etniczne

Oprócz kotwiczenia pracowała jako wykładowca i uczyła dziennikarstwa na poziomie uniwersyteckim na temat zawodu i przejścia od druku do nadawania. Wygląda na to, że wkrótce zarobi ogromne sumy.

Czy potajemnie randki?

Młoda i jedna z najpiękniejszych dziennikarek, Sara do tej pory nie wyszła za mąż, ao jej mężu, związku, zaręczynach czy jakichkolwiek romansach nie pojawiły się żadne plotki. Wygląda na to, że może być zbyt zajęta swoją pracą i karierą lub może nie potrzebować opinii publicznej, aby dowiedzieć się o jej życiu prywatnym. Nie byłoby więc trudno znaleźć chłopaka lub męża dla tak pięknej, utalentowanej i znanej reporterki i gospodarza.

Tak więc nie ma żadnych szczegółów na temat jej romansów, randek i dzieci. Dlatego stara się utrzymać w tajemnicy swoje życie osobiste, koncentruje się na pracy i troszczy się o swoich rodziców.

Cóż, ta młoda i niezwykła dziennikarka zawsze obchodzi swoje urodziny 10 października z rodziną i przyjaciółmi, co również publikowała na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Krótki życiorys:

Sara urodziła się w Ameryce i również posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia libańsko-amerykańskiego. Ludzie znają ją jako jedną z obdarowanych przez Boga dziennikarzy, która zdobyła już kilka nagród i zyskała zarówno sławę, jak i sławę na całym świecie. Ma średni wzrost 5 stóp i 6 cali ze swoim szczupłym, gorącym i atrakcyjnym ciałem o uwodzicielskim rozmiarze 34-24-35 cali.

Zalecane