blog

Utkarsh Ambudkar Wiki: dziewczyna, randki, geje, rodzina, wzrost, wartość netto

Gwiazdy są często znane z utrzymywania i utrzymywania swojej prywatności, a większości z nich to się udaje. Do listy dołącza amerykański aktor z południowoindyjskiej rodziny Utkarsh Ambudkar, który, jak można się spodziewać, uwielbia zasłaniać zasłoną swoje osobiste sprawy. Ale rodzina medialna jest na tyle sprytna, by do tego nie dopuścić. Oto wgląd w życie tego wspaniałego aktora.

 Utkarsh Ambudkar Wiki: dziewczyna, randki, geje, rodzina, wzrost, wartość netto

Kariera Utkarsh

Utkarsh może być w tej chwili wielkim aktorem, ale szokująco, Utkarsh zaczynał jako DJ według wiki. Jest utalentowany w śpiewaniu i rapowaniu i pokazał fanom swój talent do rapowania z teledysku „Hardly Working” w 2009 roku.

Tak więc, ze względu na wskazówki na stronach internetowych, łatwo było założyć, że Utkarsh i Sora łączyła pewna specjalna więź, ale to niekoniecznie oznacza, że ​​się spotykają, a ona jest dziewczyną Utkarsha. Wszystkie powiązane posty są usuwane z mediów, a ich przyczyna pozostaje ujawniona. Dopóki oficjalnie nie zadeklarowali swojego statusu związku, nic nie można powiedzieć.

Co więcej, nie ma żadnych plotek o jego zaręczynach ani związku gejowskim, który na razie sugeruje, że jest hetero.

Krótka Wiki

Utkarsh urodził się 8 grudnia 1983 roku w Baltimore, MD. Jego obecny wiek to 34 lata. Utkarsh ma znak urodzenia Strzelca.

Utkarsh życzy rodzicom z okazji ich 38. rocznicy, opublikowano 23 marca 2017 r.
Zdjęcie: Instagram

Należy do grupy etnicznej południowoazjatyckiej. Utkarsh uzyskał tytuł licencjata w Tisch School of the Arts. Jego wzrost wynosi około 5 stóp i 9 cali.

Zalecane