blog

Valentin Chmerkovskiy Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Zwycięzca tańca z gwiazdami i sensacja taneczna w całej telewizji jest dobrze znany ze swoich namiętnych romansów podczas show Valentin Chmerkovskiy. Jest szalenie znany ze swojego szykownego wyglądu i pracy nóg na parkiecie. Jego ostatnie, dwukrotne wygrane w konkursie, uczyniły z niego naturalnego partnera, do którego należy się udać, jeśli chodzi o mocne i podpisowe wykończenie parkietu.

  Valentin Chmerkovskiy Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wartość netto Dancing With The Stars, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2018 roku.

Valentin jest pro-tancerką i weteranem w DWTS i występował w 16 sezonach DWTS przed 27 ten pora roku. Jest również znany jako 14-krotny zwycięzca amerykańskiego mistrza tańca latynoskiego. Jest także choreografem i prowadzi studio tańca.

Ile jest wart netto Valentina?

Zawodowy tancerz ma wartość netto 5 milionów dolarów, którą wezwał jako weteran DWTS. Dwukrotny mistrz piłki lustrzanej jest również współwłaścicielem sieci studiów tańca o nazwie Dance with Me.

Przeczytaj o tancerzu: Cheryl Burke żonaty, mąż, chłopak, randki, pochodzenie etniczne, wartość netto

Jego pierwszy występ był pierwszy w sezonie 2 DWTS w 2006 roku, jako uczeń swojego starszego brata Maksima, w tygodniu 6, pojawił się ponownie w sezonie 4 i zmierzył się ze swoim starszym bratem.

Wystąpił w sezonie 10 i 11, zyskując sławę jako tancerz, który pokazywał i angażował romans dzięki swojej technice tanecznej. Było to w sezonie 13 w 2011 roku, kiedy towarzyszył aktorce Elisabetcie Canalis jako partner do tańca. Podniósł upragniony tytuł DWTS w sezonie 20 w 2015 roku, kiedy był partnerem piosenkarza Rumera Willisa.

W 2016 roku wygrał swoją drugą lustrzaną piłkę z olimpijką Lauren Hernandez. Jego najbardziej znanym kontrowersją było jednak umawianie się z partnerką taneczną swojego brata, Amber Rose.

Po podjęciu decyzji o rezygnacji z występu w 26. sezonie, jest gotowy do rozpoczęcia sezonu 27, którego premiera zaplanowana jest na 24 września 2018 r. Ogłoszono, że zostanie sparowany z aktorką Nancy McKeon. Aktorka rzuciła się na swojego partnera w swoim występie w ABC News i powiedziała:

„On jest najbardziej niesamowitym partnerem. Więcej cierpliwości niż ktokolwiek, kogo znam i mam szczęście”

Zazdrosny Valentin zaręcza się ze swoją dziewczyną od trzech lat

Po publicznym przyznaniu się, że jest zazdrosnym chłopakiem, wybrał swoją dziewczynę, Jennę Johnson, która również jest DWTS gwiazda. 14 czerwca 2018 uklęknął na jedno kolano w Wenecji we Włoszech.

Gwiazdka DWTS: Derek Hough Bio: żona, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Valentin ogłosił zaręczyny na Instagramie, kiedy udostępnił kilka zdjęć, na których przedstawia swoją przyszłą narzeczoną. Podzielił się zdjęciami i napisał, że nie może się doczekać, aby uczynić ją swoją żoną.

Valentine upewnił się, że wybrał idealny pierścionek dla swojego narzeczonego, który podobno kosztuje około 60 000-65 000 USD. Uważa się, że piękny pierścionek z brylantem jest diamentem o szlifie poduszkowym w oprawie aureoli.

Para spotyka się z przerwami od 2015 roku przez trzy lata. Potwierdzili swój związek w listopadzie 2017 roku, kiedy podzielili się namiętnym pocałunkiem podczas występu w DTWS.

W marcu 2018 roku wyraził swoje zaniepokojenie, że Jenna tańczy z innymi ludźmi i ujawnił, że chciałby założyć jej pierścionek. Potwierdził nawet, że był zazdrosny o innych mężczyzn i powiedział:

„To znaczy, jestem dość zazdrosny. To znaczy, słuchaj, mam te wszystkie emocje, wiesz.

Jenna wystąpiła z łyżwiarzem figurowym Adamem Ripponem w sezonie 26 i podniosła prestiżowy tytuł i zarejestrowała rekord jako pierwszy wesoły, który wygrał DWTS .

Po zaręczynach Valentin podzielił się również planami urodzenia dziecka i ślubu. Dzieląc się swoimi emocjami z People w czerwcu 2018 r., zdradził, że zaktualizuje swój związek na Instagramie. Otwarł się również o swoich planach posiadania dzieci i wspomniał, że Jenna chciałaby zostać matką.

W październiku 2018 r. Jenna również była w ciąży w związku ze zdjęciem, które udostępniła Val na Instagramie.

Dzwonki weselne

Valentin Chmerkovskiy z Dancing With The Star związał ślub ze swoją partnerką Jenną Johnson, podążając w ślady swojej siostry Maksima Chmerkovsky'ego. 13 kwietnia para skonfrontowała się z bliskimi i złożyła przysięgę ślubną w Terranea Resort w Południowej Kalifornii, Rancho Palos Verdes.

Val pojawiła się w czarnym garniturze, wykonanym na zamówienie czarnym aksamitnym smokingu od Brooks Brothers, podczas gdy Jenna obnosiła się ze swoją urodą w sukni ślubnej z długimi rękawami Vera Wang. Podobnie zwycięzca 26. sezonu Dance With The Stars Adam Rippon pełnił funkcję druhny, podczas gdy Mark trzymał się podczas ceremonii w przestrzeni drużby Val.

Jenna nie mogła przegapić aktualizacji o swoim małżeństwie na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie ślubne i podpisy: Pan i pani Chmerkovskiy 04 ~ 13 ~ 2019.

Od tej chwili nowożeńcy cieszą się najlepszym momentem swojego wspólnego życia.

Krótki życiorys

Urodził się jako Valentin Aleksandrovich „Val” Chmerkovskiy 24 marca 1986 r. W Odessie, Ukraińska SRR, Związek Radziecki. Valentin, który obecnie ma 33 lata, stoi na wysokości 1,83 m (6 stóp). Urodzony jako Ukraińca, ma mieszane pochodzenie etniczne Ukraińsko-Amerykańskie.

Nie zapomnij: Jordan Fisher Wiki, Dziewczyna, wesoły, Rodzice, Pochodzenie etniczne, Taniec z Gwiazdami

Urodził się dla rodziców Aleksandra „Saszy” Chmerkovskiego i Larisy Chmerkovskiej. Jego ojciec był Żydem, a matka chrześcijanką. W swojej rodzinie ma starszego Maksima Chmerkowskiego. Tancerz ma siostrzeńca o imieniu Shai od swojego brata Maksima i jego małżonki, Peta Murgatroyd.

Zalecane