blog

Valorie Curry Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Jeśli oglądałeś serial Fox The Following, na pewno zauważyłeś tę fioletową dziewczynę Emmę Hill i nawet nie powiedziałeś, jak bardzo jej nienawidziłeś. Valorie Curry jest młodą aktorką telewizyjną i filmową, najlepiej znaną z grania głównej roli Emmy w serialu. Jej role aktorskie obejmują seriale Veronica Mars i House Of Lies, a także rolę w filmach takich jak Saga Zmierzch: Przed świtem – część 2 i Blair Witch.

 Valorie Curry Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Zawsze chciałam być aktorką!!!

Zabawna, dowcipna i utalentowana aktorka dołączyła do branży po studiowaniu improwizacji i komedii skeczowej w The Second City. Zaczęła od roli Jennie Mae w The Diviners, a później pojawiła się w serialu Veronica Mars. Następnie pracowała nad kilkoma serialami i teledyskami oraz nad krótkim filmem.

Weszła do filmów z rolą Charlotte w The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 i zaangażowała się w kilka innych, takich jak Blair Witch i American Pastoral. Wiele uwagi poświęciła jej roli w The Following. Niedawno pojawiła się w pilotażowym odcinku The Tick by Amazon.

Ile jest warte Valorie?

Aktorka jest jedną z najlepszych pod względem zaangażowania w różne seriale i filmy. Dzięki swojej dobrze prosperującej karierze zgromadziła znakomitą sumę majątku. W krótkim okresie swojej kariery wcieliła się w różne postacie i pracowała nad kilkoma sytuacjami. Jest aktywną aktorką i ma pojawić się w kilku serialach i filmach w następnym roku.

Czy Valorie jest już mężatką?

Początkująca aktorka dopiero zaczyna smakować sukces w swoim życiu zawodowym, zaczęła teraz gromadzić fanów z całego świata. Udowodniła swoje umiejętności aktorskie swoją rolą w serialach i filmach, ale co z jej życiem osobistym i związkami?

Maniak medytacji i organicznej żywności już się ożenił. Sama jako niesamowita osoba poznała męża Sama Underwooda na planie The Following, który jest jedną z najważniejszych części jej życia, zarówno zawodowego, jak i osobistego. Pary zaczęły spotykać się po zakończeniu kadencji w serialu w 2015 roku i od tego czasu są razem.

Jej mąż, także sam aktor, bardzo ją wspierał i pomagał jej na każdym kroku. Para jest już małżeństwem od około roku i dzieli swoją przestrzeń z dwoma zwierzętami, które mają. Fakt, że umawiała się i miała chłopaka, którego później poślubiła, wystarczy, by udowodnić, że nie jest lesbijką.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Valorie Curry w wieku 31 lat urodziła się 12 lutego 1986 roku w Orange County w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się w białej rodzinie i ma troje starszego od niej rodzeństwa. American National ukończył szkołę średnią Sonora i należał do rasy białej. Piękna i urocza aktorka ma również niesamowitą sylwetkę i wymiary przy wzroście 5 stóp i 4 cali.

Zalecane