blog

Vanessa Cole Wiki, Bio, Wiek, Pochodzenie, Żonaty, Chłopak, Randki

W ekskluzywnym nowym programie WAGS Miami, kobieta przyciągnęła uwagę wielu ludzi. Vanessa Nicole jest inwestorem w nieruchomości, a najczęściej dziewczyną i partnerką słynnego gracza NFL Mike'a Wallace'a. Wygląda na to, że sport i moda w mediach nie są jej obce, ponieważ jest teraz w telewizji, spotyka się z graczem i prowadzi internetowy biznes dostarczający zasoby w dziedzinie urody.

 Vanessa Cole Wiki, Bio, Wiek, Pochodzenie, Żonaty, Chłopak, Randki

Kariera i postęp:

Kariera pięknej i eleganckiej Vanessy zaczęła się jako modelka, ale przeniosła się do stanu rzeczywistego, natomiast po ukończeniu szkoły średniej do Houston. Pracowała jako agent Momentum Financial Group w latach 2010-2011. Obecnie jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami w Keller Williams Metropolitan. Pracuje również jako kierownik sprzedaży w Winhill Advisors – Kirby w Houston.

Jest założycielką The Vanessa Network, która dostarcza zasoby w dziedzinie urody, biznesu i błogości. Jest współzałożycielką Cole/Klein Builders. Obecnie pojawia się w WAGS Miami i jest już popularna wśród ludzi.

Piękno jest już uznanym sprzedawcą nieruchomości i inwestorem. Uważa się, że wartość netto bizneswoman jest w tysiącach. Angażuje się również w kilka różnych projektów wraz ze swoją witryną, co zwiększa jej wartość netto.

Długoterminowy związek z gwiazdą NFL!!!

Piękna i odnosząca sukcesy bizneswoman szybko stała się znaną i lubianą osobą w telewizji natychmiast po występie w programie Miami WAGS. Od dawna jest w związku z gwiazdą NFL Mike'em Wallace'em. Miała zaledwie 19 lat, kiedy poznała miłość swojego życia i od tamtej pory są razem.

Mimo że para jest razem od ponad dekady, nadal nie są małżeństwem i żyją razem jako para. Chociaż nie są małżeństwem, miłość do siebie wciąż rośnie i jest silniejsza. Para ma dwoje dzieci o imieniu Maliha i Brooklyn.

Na początku 2016 roku twierdzono, że jej chłopak Mike ją zdradził. Wyznała, że ​​czuła się trochę niepewnie. Rozpłakała się podczas omawiania sprawy, a także powiedziała, że ​​nie może spać w nocy. Ale wygląda na to, że para rozwiązała teraz problem i mieszkają razem, chociaż nie spieszy im się, by wziąć ślub i zostać mężem i żoną.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Vanessa Cole w wieku 27 lat urodziła się 26 czerwca 1989 roku w Nowym Jorku. Ma kuzynkę Keyshię Cole, która jest piosenkarką i żoną gracza NBA Daniela Gibsona. Urodzona przez rodziców Afroamerykanów, należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Jej narodowość jest amerykańska. Piękna i odnosząca sukcesy kobieta biznesu ma również niesamowitą sylwetkę i wymiary przy odpowiednim wzroście.

Zalecane