blog

Vanessa Ferlito Gay, pomiary, chirurgia plastyczna, wartość netto

Włoska aktorka Vanessa Ferlito jest popularna dzięki swojej postaci jako Charlie Lopez w amerykańskim serialu Graceland. Jest również uznawana za drugoplanową rolę w filmach Spider-Man 2 i 25th Hour. Pochodząca z Nowego Jorku Vanessa występuje w serialu CBS, NCIS: New Orleans, gdzie wciela się w postać Tammy Gregorio.

  Vanessa Ferlito Gay, pomiary, chirurgia plastyczna, wartość netto

Lesbijska rola Vanessy Ferlito w serialu telewizyjnym; Czy ona jest gejem w prawdziwym życiu?

Vanessa wcieliła się w postać lesbijską o imieniu Tammy Gregorio w serialu telewizyjnym NCIS: Nowy Orlean. W serialu telewizyjnym zagrała postać agenta FBI / agenta specjalnego NCIS i zadebiutowała na premierze sezonu we wrześniu 2016 roku. Jej dokładna rola w serialu sprawiła, że ​​wiele osób uwierzyło, że jest gejem również w prawdziwym życiu.

Sfałszowała jednak plotkę, ponieważ jest matką dziecka o imieniu Vince Ferlito, które urodziło się we wrześniu 2007 roku.

Przeczytaj także: Irlandia Baldwin Wiki: Pomiary, Lesbijki, Dziewczyna, Rodzice

Przyjechała z wiadomością o swojej ciąży w kwietniu 2007. Została nawet zauważona na Festiwalu Filmowym Tribeca w kwietniu 2007, z guzem niemowlęcym. Vanessa i jej syn Vince zostali zauważeni razem spacerując po ulicach Beverly Hills w Kalifornii 31 sierpnia 2015 r.

Pogłoski Vanessy o chirurgii plastycznej

Vanessa Ferlito została otoczona plotkami o jej operacji plastycznej w marcu 2017 roku, po tym, jak zobaczyła ją w nowym wyglądzie.

Mówiono, że poszła pod nóż, aby podkreślić swoją urodę. Podobno miała operację nosa (powszechnie nazywaną operacją nosa) i operację powiększania ust. Jej podobno operacja sprawiła, że ​​jej nos wyglądał na ściśnięty, a usta opadły po wstrzyknięciu.

Jednak niektórzy twierdzą, że jej starzenie się ma wpływ na zmianę wyglądu. Vanessa nie potwierdziła jeszcze operacji plastycznej.

Wiedz również: Marrie Chris McKendry Żonaty, mąż, chirurgia plastyczna, wynagrodzenie i wartość netto

Jak Vanessa Ferlito gromadzi swoją wartość netto?

Vanessa Ferlito przywołuje wartość netto swojej kariery aktorskiej. Zebrała dochody z amerykańskiego filmu o superbohaterach, Spiderman 2, która zgromadziła w kasie 783,8 mln USD i została przygotowana przy budżecie 200 mln USD.

Jej wieloletnie seriale telewizyjne, takie jak 24 (2003–2004), CSI: Nowy Jork (2004–2006) oraz Graceland (2013-2015) pomogła jej również pomnożyć fortunę, co powiększyło jej majątek netto do milionów dolarów.

Vanessa Ferlito rozpoczęła karierę aktorską w 2001 roku i wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Wcieliła się w główną rolę Aidena Burna w serialu telewizyjnym CSI: Nowy Jork . W filmie Duke z 2013 roku wcielił się w rolę transseksualisty jako Cookie. Jego kolega z obsady, James Gaudioso, był również jedną z dwóch transseksualnych prostytutek.

Obecnie Vanessa gra główną rolę Tammy Gregorio w serialu NCIS: Nowy Orlean. Dzięki swojemu zaangażowaniu w branżę Hollywood od 18 lat zgromadziła ogromne bogactwo. Zgodnie z zapisem Money Magazine szacunkowa pensja aktora i aktorki wynosi około 50 529 USD rocznie. Obecnie pracuje nad serialem NCIS: Nowy Orlean. 15 stycznia 2019 roku wystąpiła w odcinku NCIS: New Orleans Vindicta, w którym wcieliła się w główną rolę Tammy Gregorio. Ponadto 12 lutego 2019 roku wystąpiła w ostatnim odcinku X.

Krótki życiorys

Vanessa Ferlito urodziła się 28 grudnia 1977 r. na Brooklynie w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork w USA. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do włoskiego pochodzenia. Vanessa, która stoi na wysokości 1,68 metra, ma wymiary 36-25-36 cali. Waży też około 126 funtów (57 kg).

Ojciec Vanessy zmarł z powodu przedawkowania heroiny, gdy miała dwa lata. The NCIS: Nowy Orlean aktorka została następnie wychowana przez matkę i ojczyma, którzy prowadzili salon fryzjerski na Brooklynie.

Zalecane