blog

Vanessa Grimaldi, Nick Viall Ex Wiki: Wiek, urodziny, rozłamy, sprawy, rodzina

Vanessa Grimaldi stała się rozmową miasta, kiedy zaręczyła się z Nickiem Viallem w finale sezonu The Bachelor. Cóż, ich związek, który rozpoczął się z hukiem, nie miał „bajkowego zakończenia”, ponieważ odwołali swoje pięciomiesięczne zaręczyny. Vanessa znów pojawia się na pierwszych stronach gazet ze swoim nowym tajemniczym chłopakiem po zerwaniu z Nickiem.

  Vanessa Grimaldi, Nick Viall Ex Wiki: Wiek, urodziny, rozłamy, sprawy, rodzina

Vanessa znalazła miłość

Vanessa znalazła brakującą zagadkę swojego serca zaledwie osiem miesięcy po rozstaniu z Absolwentka licencjata Nicka Vialla. 24 kwietnia 2018 r. ujawniła się o swoim nowym chłopaku podczas wywiadu z Dean Unglert's Pomoc! Jestem do bani na randkach.

Zobacz: CT Fletcher Wiki, żona, wartość netto, wzrost i waga

Vanessa zdecydowała się zachować imię swoich zainteresowań w przebraniu, ale wspomniała, że ​​nie jest spokrewniony z Licencjat w jakikolwiek sposób. Dodała ponadto,

„Zawsze chciałem znaleźć kogoś… kto będzie wspaniałym ojcem, kimś, kto będzie wspaniałym mężem, kimś, kto będzie zorientowany na rodzinę”

W wywiadzie z Deanem Unglert wyjaśniła również pogłoski o jej romansach z maestro hokejowym Brendanem Gallagherem. Powiedziała, że ​​nie spotykają się i są tylko przyjaciółmi. Vanessa dodała też, że miałaby wielu chłopaków, gdyby umawiała się z każdym facetem, z którym wychodziła na kawę.

Złamane serce: Rozłamy z Nickiem Viallem

Vanessa spadła z nieba po rozstaniu z byłym narzeczonym Nickiem Viallem. Duet, który zaręczył się 13 marca 2017 roku podczas finału sezonu Kawaler, ogłosił zerwanie zaledwie pięć miesięcy zaręczyn.

W sierpniu 2017 r. byli płomienie wydali wspólne oświadczenie, w którym ogłosili rozstanie, a także wyrazili rozpacz, że nie doczekali się bajkowego zakończenia. Podczas rozmowy z magazynem PEOPLE we wrześniu 2017 r. powiedziała, że ​​mocno zakochała się w Nicku, co oznaczało, że miała jeszcze mocniejszy ból serca.

Nie przegap: Wolfgang Van Halen Wiki, żona, dziewczyna, wartość netto

Po jej związku z Nickiem szybko się przeniosła i opublikowała zdjęcie na Instagramie 29 sierpnia 2017 z podpisami:

To w porządku czuć się złamanym. Płacz jest w porządku. Można oprzeć się na przyjacielu. W końcu zawsze będzie dobrze.

Vanessa przeprowadziła się po roku rozstania z Nickiem Viallem na kolejny związek z Joshem Wolfe , który jest kanadyjskim biznesmenem i dyrektorem Outreach and Programming w regionie Quebec i Atlantic Canadian dla Centrum Izraela i Spraw Żydowskich. Vanessa ujawniła, że ​​jest w szczęśliwym związku podczas rozdania nagród iHeart Radio Podcast Awards w styczniu 2019 r.

Vanessa zamieściła to również na swoim Instagramie, aby ogłosić swój związek z Joshem, gdzie przesłała filmik z napisem „Cały czas kradnę koszule mojemu mężczyźnie”. Opublikowała również zdjęcie ze swoim przystojniakiem na Instagramie z okazji urodzin Josha i wspomniała, że ​​był powodem jej szczęścia.

Od tej pory gołąbki mieszkają w Boca Raton na Florydzie i rozkoszują się szczęśliwym związkiem.

Ile jest warta netto Vanessy?

Vanessa, która pracowała jako nauczycielka pedagogiki specjalnej, zanim ogłosiła się w Kawaler, cieszy się wartością netto 270 000 USD. Jednak jej wartość netto nie została jeszcze potwierdzona, ponieważ jej zarobki nie zostały jeszcze ujawnione w mediach.

Vanessa uczyła w Kanadzie przez ponad 15 lat i zarabiała przyzwoitą pensję, ponieważ przeciętny nauczyciel zarabia 65 000 dolarów rocznie. Co więcej, pokazała swoją obietnicę poprzez swoją rolę w: Stan Błękitnej Góry, Bycie człowiekiem, oraz Wniebowstąpienie. Jednak została celebrytą po tym, jak zagrała w Kawaler.

Dowiedz się więcej: Marty Caffrey, Danielle Staub's Husband Wiki: Wiek, praca, wartość netto, rodzina

Krótki życiorys

Urodzona we wrześniu 1987 roku Vanessa otworzyła oczy w Montrealu, Quebec, Kanada. Vanessa, lat 31, co roku obchodzi urodziny 29 września. Według wiki stoi na wysokości 1,61 m (5' 3,5'').

Vanessa wolała ukrywać informacje o swojej rodzinie, ale wspomniała, że ​​należy do tradycyjnej włoskiej rodziny i bardzo ich kocha. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jej rodzina ma włoskie pochodzenie.

Zalecane