blog

Vella Lovell Wiki, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto, Chłopak, Randki

Amerykański serial komediowy Crazy Ex-Girlfriend wyemitował swój pierwszy odcinek w The CW Television Network w dniu 12 października 2015 r. Jednak publiczność czekała do 26 października 2015 r., aby zobaczyć amerykańską aktorkę Vellę Lovell w odcinku 1 sezonu 1 zatytułowanym „I Hope Josh przychodzi na moją imprezę!”. Absolwentka Uniwersytetu Nowojorskiego wyróżnia się rolą Heather Davis w serialu The CW. Chociaż Vella pojawiła się w epizodach, jest rozpoznawalną twarzą w odcinkach Girls i Younger.

 Vella Lovell Wiki, Rodzice, Pochodzenie, Wartość netto, Chłopak, Randki

Zobacz też: Nicole Polizzi Ślub, dzieci, wartość netto, wszystko, co musisz wiedzieć

Ekranowi rodzice Velli byli uważni i wspierali ją do tego stopnia, że ​​zachęcali ją do robienia czegokolwiek z siebie, co sprawiło, że stała się leniwą i bezcelową studentką. Pomimo braku motywacji, w sezonie 3 Heather została surogatką Darryla.

Jak Vella Lovell gromadzi wartość netto?

32-letnia Vella Lovell pozyskuje znaczną część swojej wartości netto z kariery amerykańskiej aktorki. Zgodnie z Payscale, średnia pensja aktorki, która zajmuje rolę w programach telewizyjnych lub filmach, wynosi 50 529 USD rocznie.

Będąc jedną z trzech najlepiej zarabiających aktorek z majątkiem netto 8 milionów dolarów, izraelska aktorka Gal Gadot, która jest żoną Yaron Varsano , podobno zarobiła od 150 000 do 300 000 USD dzięki swojej głównej roli w Cudowna kobieta, według Hollywood Reporter. Vella, która również zajmuje centralną rolę w szalona była dziewczyna od 2015 roku obok Scott Christopher Foster , prawdopodobnie otrzymuje przyzwoitą pensję.

Vella rozpoczęła kamień milowy w swojej karierze aktorskiej w wieku 28 lat, występując w krótkim filmie Trzy daty jak Danielle. W 2016 roku zadebiutowała w telewizji i wystąpiła gościnnie w serialach Dziewczyny, wcielając się w rolę Adele. Od tego czasu aktorka zagrała w kilku filmach telewizyjnych i serialach, takich jak Młodszy, dosłownie, tuż przed Aaronem, oraz Odwróć skrypt. Gra także głosową rolę Mermisty w serialu animowanym z 2018 roku, She-Ra i Księżniczki Mocy .

Nie chcesz przegapić: Hailie Jade (córka Eminema) Wiki, wiek, chłopak, wartość netto

Błogo randki, kto jest jej chłopakiem?

The szalona była dziewczyna aktorka spotyka się z Michaelem Braunem. Vella po raz pierwszy wspomniała o swoim chłopaku 3 stycznia 2016 r. i udostępniła mu zdjęcie na Instagramie. Wraz z bliskimi przyjaciółmi i chłopakiem Michaelem poszła obejrzeć program Afisz teatralny w Richard Rodgers Theatre w Hamilton w stanie Nowy Jork.

Para cieszyła się mroźną zimą w styczniu 2017 roku. Odwróć scenariusz” aktorka i jej chłopak założyli ciepłą szarą kurtkę, aby uniknąć zimowej atmosfery. 3 stycznia 2017 r. Vella udostępniła Michaelowi zdjęcie na Instagramie i napisała „Szczęśliwego roku śnieżnego”.

Zalecane