blog

Venessa Villanueva Wiki: Wiek, rozwód, romans, wartość netto, rodzina, pochodzenie etniczne

Każda kobieta, która zrozumiała swoją wartość, chwyciła się dumy i uciekła do wolności. Aktorka Venessa Villanueva, która ma gorzki związek z mężem, zyskała uznanie w branży rozrywkowej po tym, jak zerwała z nim więź. Choć jej mąż miał pewne niepokojące wspomnienia z przeszłości, pobłażał im i nie cieszył się chwilą obecną z Venessą. Kim więc był jej były mąż i czy był w ogóle winny, że nie zapomniał swojej przeszłej bolesnej pamięci? Zdecyduj się czytelnikami, przewijając w dół!

 Venessa Villanueva Wiki: Wiek, rozwód, romans, wartość netto, rodzina, pochodzenie etniczne

Venessa kończy małżeństwo po rozwodzie

Venessa została przedstawiona Chrisowi Perezowi przez Johna Garzę w 1996 roku i po ich wprowadzeniu; duet zostaje przyjacielem. Po dwóch latach przyjaźni, w 1998 roku zaczęli rozwijać romans. Następnie 26 października 2001 roku oficjalnie weszli w małżeństwo.

Mówiąc o Chrisie, jest amerykańskim gitarzystą i autorem piosenek. Przed związaniem węzła z Venessą był żonaty z hiszpańską piosenkarką Seleną Quintanilla-Pérez od 2 kwietnia 1992 do 1995, zanim rozstali się w rozwodzie. Selena została następnie zamordowana przez Yolandę Saldívar w dniu 31 marca 1995 roku po tym, jak zakończyła kontrakt z Yolandą. Niestabilny emocjonalnie gitarzysta Chris wpadł w nadużywanie alkoholu, ponieważ nie mógł uratować swojej byłej żony.

Życie Chrisa nabrało rozpędu po tym, jak po trzech latach życia wdowca odnalazł miłość do Venessy. Przed ślubem w 2001 r. Venessa powitała pierwszą córkę pary, Cassie Pérez, która urodziła się w styczniu 1999 r. Para ma również syna o imieniu Noah Pérez.

Po rozstaniu Venessa zbudowała swoją karierę, ponieważ była centrum zainteresowania mediów i zagrała w dwóch filmach jako aktorka. Aktorka, która jest teraz singielką, wychowuje dwójkę dzieci, angażując się w rozwój swojej kariery. Tymczasem Chris ku pamięci swojej byłej żony Selena napisał biografię zatytułowaną Do Seleny Z Miłością w 2012.

Kariera zawodowa i wartość netto

Venessa awansowała w branży rozrywkowej w 2011 roku, kiedy została członkiem ekipy filmu akcji Memphis Rising: Elvis powraca. Pracowała w Wydziale Aparatu i Elektryki, a w filmie zostaje jednym z elektryków oddziałów.

W 2015 roku zagrała rolę Gaby Valdez w krótkim amerykańskim serialu telewizyjnym Zapomniane wspomnienia. Jej zawód nabrał największego znaczenia po tym, jak rozstała się ze swoim byłym mężem Chrisem. Udało jej się zdobyć popularność na swój sposób. Nie ma znacznej wartości netto jako jej były mąż. Ale pracując nad amerykańskim filmem i serialem telewizyjnym, z pewnością zarobiła odpowiednią pensję, dzięki której mogła zgromadzić skromną wartość netto.

Krótki życiorys

Venessa, która urodziła się w Ameryce, utrzymuje niski wolumen w odniesieniu do roku urodzenia, co sprawia, że ​​jej wiek jest dość trudny do ustalenia. Jak na wiki, jej rodzice nie byli Amerykanami i wyemigrowali z Meksyku do USA, zanim się urodziła. Wspomniane wyżej wskazują, że może nosić jedną z meksykańskich grup etnicznych.

Zalecane