blog

Venus Williams Wiki, żonaty, mąż, zaręczony, narzeczony, w ciąży, rodzina

Lekkoatletka rozpoczęła nową erę siły i atletyki podczas profesjonalnego turnieju tenisowego kobiet. Słynna postać, o której mówimy, to nikt inny jak amerykańska tenisistka Venus Ebony Starr Williams, która słynie z tego, że jako pierwsza kobieta zdobyła złoty medal olimpijski w singlu i deblu wraz ze swoją młodszą siostrą Sereną Williams. Obecnie zajmuje 9 miejsce na świecie w rankingu singli WTA.

  Venus Williams Wiki, żonaty, mąż, zaręczony, narzeczony, w ciąży, rodzina

Kariera i postęp:

Venus Williams wprowadziła do swojej kariery tenisowej swojego ojca na publicznych kortach w Los Angeles. W wieku 10 lat tenisistka wygrała trasę juniorów United States Tennis Association, udowadniając, że jest gwiazdą tenisa. Jej najszybszy serwis został osiągnięty podczas turnieju French Open z prędkością 128 mil na godzinę, a jej drugi najszybszy serwis to 127,4 mil na godzinę podczas Zurich Indoors.

Następnie gwiazda tenisa rywalizowała i pokonała Serenę w ćwierćfinale. Na igrzyskach olimpijskich jako pierwsza kobieta zdobyła złoty medal olimpijski w grze pojedynczej i podwójnej w partnerstwie z Sereną Williams. Kontynuując karierę, zdobyła tytuł Pierwszej Kobiety od 70 lat, aby zdobyć tytuł kobiet Wimbledonu, oszczędzając punkt w mistrzostwach w 2005 r. Ponadto gwiazda tenisa pobiła swój własny rekord w 2005 r. jako najniższa pozycja kobiet, która zdobyła pojedynczy tytuł Wimbledonu w 2007.

Ile jest warta Venus Williams Net?

Uważa się, że złota medalistka olimpijska Venus, która przez całą swoją karierę pracuje jako zawodowa tenisistka, cieszy się przyzwoitą pensją. Gwiazda tenisa zawarła również wiele lukratywnych umów sponsorskich z takimi markami jak Wilson, Electronic Arts, Kraft, Ralph Lauren i Tide, co pomogło w zsumowaniu jej pensji. Na podstawie niektórych źródeł wiki, zawodowy tenisista ustalił szacunkową wartość netto w wysokości 95 milionów dolarów.

Czy gwiazda tenisa Venus Williams jest zaangażowana?

Gwiazda tenisa króluje na czołówkach mediów dzięki swojej wyjątkowej karierze tenisowej. Słynie z huśtania się za płotami i uznanych sportsmenek na całym świecie.

Kiedy przewracamy strony z jej przeszłymi romansami, okazuje się, że wcześniej była zaręczona z Hankiem Kuehne, który był zawodowym golfistą. Jej chłopak Hank towarzyszył jej na Mistrzostwach Wimbledonu w 2007 roku. Według naszyjnik , Venus spotyka się z nim od początku 2007 roku i zaręczyła się 25 grudnia. Wszystko szło dobrze, dopóki nie zorientowali się, że ich związek nie działa i zdecydowali się rozstać w 2010 roku.

Później wielki sportowiec Venus umawiał się z kubańskim modelem Elio Pisem. Spotkała się z Elio w 2012, kiedy modelował dla linii mody „Eleven”. Para utrzymuje niski profil swojego związku i ostatnio pojawiła się razem w połowie 2015 roku.

Krążyły plotki, że jest w ciąży. Ale ponieważ nie ogłosiła żadnych informacji dotyczących swojej ciąży, plotki i zarzuty okazują się plotkami. Jednak jej młodsza siostra, Serena Williams, ma guzek dziecięcy ze swoim kochającym narzeczonym Alexis Ohanian.

Modelka nie ogłosiła, czy ślub i spędzenie reszty życia z mężem leży w jej planach, czy nie. Ale jej fani zawsze byliby zachwyceni, widząc ją z długoletnim chłopakiem Elio Together.

Krótki życiorys:

Amerykańska gwiazda tenisa Venus urodziła się w Lynwood w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się w 1980 roku, co oznacza, że ​​ma 37 lat, a urodziny obchodzi 17 czerwca. Obywatel amerykański należy do pochodzenia afroamerykańskiego i ma wysoki wzrost 6 stóp i 1 cal. Sportowiec urodził się jej rodzicom; Richard Williams i Oracene Price. W rodzinie ma rodzeństwo; Serena Williams, Dylan Starr Williams, Richard Williams III, Yetunde, Isha i Lyndrea Price. Sportowiec uczęszczał do Instytutu Sztuki w Fort Lauderdale, Indiana University East.

Zalecane