blog

Vera Jimenez Wiki, wiek, żonaty, mąż, restauracja, wartość netto, wzrost

Vera Jimenez jest popularną twarzą w mediach, która podbiła miliony jej serc wyjątkowymi umiejętnościami prezentacji i elegancką osobowością. Vera jest amerykańską osobowością telewizyjną i meteorologiem, która zdobyła dwie nagrody Emmy za doskonałą relację fabularną. Obecnie jest prezenterką KTLA 5 i reporterem ruchu lotniczego dla KNX-AM.

 Vera Jimenez Wiki, wiek, żonaty, mąż, restauracja, wartość netto, wzrost

Kariera i postęp:

Vera Jimenez rozpoczęła karierę dziennikarską jako stażystka w KIK-FM w Orange. Potem dostała pracę zastępczą, robiąc noce uliczne w słynnym KFWB-AM. Pracowała również jako reporter ruchu lotniczego dla KNX-AM, co tłumaczy jako „najlepsze doświadczenie edukacyjne”.

Oprócz tego gospodarz otrzymał dwie nagrody Emmy, trzy nagrody Golden Mikes i trzy nagrody Golden Pylons. Obecnie pracuje jako meteorolog i reporter ruchu dla KTLA 5 News o 6 i KTLA 5 News o 10.

Jej wartość netto:

Vera Jimenez przez kilka lat zajmowała się dziennikarstwem i sektorem radiowo-telewizyjnym. Pracowała jako meteorolog, reporter ruchu i prezenter dla kilku renomowanych sieci. Meteorolog musiał zarobić dużą pensję na tych wybitnych kanałach. Mimo jej niechęci spekulujemy, że Vera zgromadziła pokaźną wartość netto w tysiącach.

Życie osobiste: chłopak, żonaty i mąż

Niezwykła dziennikarka, Vera Jimenez, jest szczęśliwą żoną Briana Herlihy, biznesmena i wspólnika w restauracji z owocami morza Hermosa Beach. Poza tym szczegóły dotyczące jej daty ślubu i męża nie pojawiły się w mediach. Vera nie potwierdziła jeszcze, czy ma dzieci ze swoim wspierającym mężem.

Vera jest bardzo skryta w swoim życiu osobistym i nie ujawnia łatwo w mediach swoich problemów małżeńskich. Jej spokojne życie wzbudziło spekulacje, że mogła rozstać się z mężem, ale jest też inny aspekt tej historii. Vera może nie pojawiać się zbyt często na wydarzeniach i okazjach z mężem, ale upewnia się, że wpisuje na Twitterze jego imię i nazwisko. Vera zwracała się do męża na Twitterze do 2015 roku.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Vera Jimenez obchodzi swoje urodziny 1 listopada. Urodziła się w Meksyku, ale w wieku 3 lat przeniosła się do południowej Kalifornii. Ukończyła z wyróżnieniem studia religijne w Cal State Long Beach. Uczęszczała do Bolsa Grande High School i Santa Ana Community College. Vera ma wysokość 5 stóp i 6 cali. Gospodarz jest aktywny na Instagramie i Twitterze.

Zalecane