blog

Victor Blackwell Żonaty, żona, partner, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

W przeciwieństwie do innych profesjonalistów, dziennikarze są zawsze zobowiązani i znajdują niewiele czasu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Podobnie Victor Blackwell jest takim dziennikarzem, który dba o wypełnianie wszystkich obowiązków zawodowych i nie brakuje mu zabawy z przyjaciółmi w czasie wolnym. Victor jest prezenterem wiadomości znanym z goszczenia New Day Saturday i New Day Sunday w CNN z regionalną nagrodą Emmy za wybitne reportaże.

 Victor Blackwell Żonaty, żona, partner, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i postęp:

Victor Blackwell rozpoczął karierę zaraz po ukończeniu college'u. Najpierw pracował jako kotwica zastępcza i reporter w WHAG-TV w Hagerstown, MD. Skorzystał z okazji, aby służyć jako pierwszy czarny główny kotwica w WPBF w West Palm Beach na Florydzie. Wszedł do CNN jako korespondent z Biura Południowo-Wschodniego CNN w 2012 roku. W styczniu 2014 roku reporter został awansowany na współtowarzysza New Day w sobotę i niedzielę.

Jego starania doprowadziły go do zdobycia Regionalnej Nagrody Emmy za wybitny reportaż fabularny w 2009 roku oraz nominacji do Regionalnej Emmy w latach 2007, 2008 i 2011. Otrzymał również Regionalną Nagrodę im. Edwarda R. Murrowa za reportaż o zjawisku Stop Snitchin i jego skutkach w sprawie przestępczości śródmiejskiej. Dziennikarz odebrał nagrodę Unity Award za relację o liczbie czarnych chłopców kończących szkołę średnią z Radia Television Digital News Association w 2007 roku.

Ile jest wart Victora?

Według niektórych źródeł wiki Victor cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 1 miliona dolarów. Ogromne dochody zebrał dzięki swojej długiej pracy w CNN i innych mediach, w których pracował wcześniej. Media wypłaciły mu ogromną pensję, która zwiększyła jego wartość netto. Co więcej, wartość Victora prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących dniach dzięki jego ciągłej pracy w branży medialnej.

Czy Victor otwarcie jest gejem?

Nic dziwnego, że Victor Blackwell jest gejem. W przeciwieństwie do wielu, gospodarz od samego początku był otwarty i szczery w kwestii swojej orientacji seksualnej. Wydaje się jednak, że zachowuje dystans do takich rzeczy, jak relacje i romanse. Gospodarz nie ma chłopaka ani nie zdradza, że ​​ma go w przyszłości zrobić.

Jest fajną osobą, która zawsze otacza się przyjaciółmi i rodziną. Ale zawsze unika znalezienia jednego konkretnego partnera, który będzie regularnie stał obok niego. Wydaje się, że Victor włożył wszystkie swoje wysiłki w karierę i chce zachować życie osobiste za barem. Jednak wielu fanów czeka, aż Victor się ożeni i powita piękną żonę.

Krótki życiorys:

Pochodzący z Afryki, Victor Blackwell urodził się w 1981 roku. Studiował w Milford Mill Academy, gdzie był przewodniczącym swojej klasy w 1999 roku. Anchor uzyskał dyplom z dziennikarstwa telewizyjnego na Howard University w Waszyngtonie, gdzie pracował w uniwersyteckiej telewizji publicznej stacja WHUT-TV. Ogłosił, że przeszedł operację laparoskopową w celu utraty wagi w 2007 roku. Ma ładny wzrost 6 stóp, co przyczynia się do jego atrakcyjnej osobowości.

Zalecane