blog

Victoria Derbyshire Mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, rak

Oryginalna dziennikarka, ekskluzywne wywiady, debaty i najświeższe wiadomości, Victoria Derbyshire, która jest znana jako angielska dziennikarka, a także znana z bycia prezenterką w BBC Radio 5 Live i kanale BBC News. Otrzymała też wiele nagród, takich jak Nick Clarke Awards w 2009 roku i dwie nagrody Sony Academy. Ten wielokrotnie nagradzany urodził się w Ramsbottom w Lancashire w Anglii 2 października 1968 roku.

 Victoria Derbyshire Mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, rak

Jednak zarabiała na reklamach i rekomendacjach, a także na niektórych firmach z partnerstwem. A jej mąż jest również czołową osobowością medialną, a oni również mieszkali w swoim luksusowym domu i wystawnym stylu życia.

Życie małżeńskie, które pokonało jej raka:

Victoria, jedna z utalentowanych i pięknych dziennikarek BBC, wyszła już za mąż i poślubiła swojego długoletniego chłopaka, Marka Sandella. Jednak jej mąż Mark jest również osobą medialną i sławą jako starszy redaktor BBC. Oboje mają już jednego syna i ujawnili, że nie chcą mieć innych dzieci. Para jest ze sobą radośnie i nic nie wskazuje na to, by się rozwiedli.

Niemniej jednak jej życie prywatne wydaje się całkowicie poufne, ponieważ raz na swoim koncie na Twitterze w sierpniu 2015 roku oznaczyła nawet diagnozę raka piersi. Co więcej, bardzo do tej pory pojawiła się szansa na mastektomię; ta dama jest pewna, że ​​​​kontynuuje pokaz podczas swoich zabiegów medycznych.

Jest więc mężatką i podobno obecnie jest wysportowana i zdrowa i nie ma żadnych plotek o rozwodzie z mężem, ponieważ nadal mało się kochają.

Krótki życiorys:

Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp 10 cali, a jej waga to ponad 69 kg z atrakcyjnym, gorącym i odważnym ciałem i wyglądem. 48-letnia dziennikarka z obywatelstwem brytyjskim ma białe pochodzenie etniczne i nadal wygląda młodo, zdrowo i pięknie. Aby zobaczyć swoje konta społecznościowe, wygląda stylowo dzięki dobrze stonowanej strukturze.

Zalecane