blog

Victoria Villarroel Wiki: Wiek, Narodowość, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Rodzina

Kiedy jesteś jednym z najczęściej wyszukiwanych i znanych celebrytów, ludzie wokół ciebie są również ścigani przez media. Weźmy na przykład Victorię Villarroel Gamero, która zyskała rozgłos po tym, jak została osobistą asystentką sensacyjnej gwiazdy, Kylie Jenner, a jej sława z każdym dniem staje się coraz lepsza!

 Victoria Villarroel Wiki: Wiek, Narodowość, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Rodzina

Kariera i wartość netto:

Victoria rozpoczęła karierę zawodową w 2012 roku pracując jako stażystka dla Kris Jenner, a później awansowała na stanowisko kierownika biura w 2015 roku. Została także osobistą asystentką siostry Kylie Jenner, Kendall Jenner, którą uważa za istotną część swojego życia.

Victoria nakręciła również wideo do aplikacji Kylie „Jak to jest być moim asystentem”, w którym wyjaśniła szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób dostała pracę, oraz swoje doświadczenie w pracy z gwiazdą KUWTK.

Poza tym dokładne dane dotyczące statusu ekonomicznego Wiktorii nie zostały jeszcze ujawnione, ale biorąc pod uwagę jej starania i osiągnięcia zawodowe, możemy podejrzewać, że jej stan finansowy jest bezpieczny.

Jakieś plany na ślub z narzeczoną?

Mówiąc o swoich związkach, Victoria ma obecnie romans z byłym piłkarzem Marco Lobo. 17 grudnia 2016 roku Marco zaproponował swojej damie miłość w najbardziej romantyczny sposób, biorąc wsparcie Kylie.

Zgodnie z ich planem Kylie zabrała Victorię w podróż, a później zaskoczyła ją nagła propozycja Marco na platformie ozdobionej świecami ułożonymi w kształcie serca w Malibu w Kalifornii.

Krótki życiorys i Wiki:

Victoria urodziła się 5 marca 1992 roku w Caracas w Wenezueli. Ma 25 lat, a jej znakiem urodzenia są Ryby. Pomimo tego, że pochodzi z Wenezueli, nic o jej rodzinie i rodzicach nie zostało ujawnione publicznie.

Zalecane