blog

Victoria Waldrip Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, rodzeństwo, pochodzenie etniczne, wartość netto

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się jedną z najszybszych metod na osiągnięcie sławy. Podobnie, gwiazda Instagrama, Victoria Waldrip, zdołała zdobyć niesamowitą rzeszę fanów z całego świata po tym, jak wydała kontrowersyjne oświadczenie dotyczące jej koloru skóry i innych kontrowersyjnych działań. Zwróciła również uwagę, krytykując znane osobistości. Śledź podróż, jeśli nie wiesz o gwieździe Instagrama, ponieważ dzisiaj omówimy wszystkie szczegóły na jej temat.

  Victoria Waldrip Wiki: Wiek, rodzice, rodzina, rodzeństwo, pochodzenie etniczne, wartość netto

Victoria's Rise To Stardom i Net Worth

Victoria dołączyła do Instagrama z nazwą użytkownika „ woahhvicky” a później zmieniła go na „ imwoahvicky . Zebrała jednak ponad 1,6 miliona obserwujących na Instagramie i często zamieszcza zdjęcia akcesoriów odzieżowych różnych luksusowych marek.

Blondynka i jasna karnacja Victoria zwróciła uwagę w mediach społecznościowych, kiedy twierdziła, że ​​jest czarna, podczas gdy szydziła z czarnej kultury. Była również znana jako artystka, która wydała dissowy utwór przeciwko azjatyckiemu YouTuberowi, RiceGum. W międzyczasie została również aresztowana za napaść na funkcjonariusza policji, co pomogło jej zwrócić na siebie publiczną uwagę.

18-letnia modelka z Instagrama jest jedną z najbogatszych dziewczyn i zgromadziła niezwykłą wartość netto, która jeszcze nie została ujawniona. Na swoich zdjęciach na Instagramie jest widziana z tonami pieniędzy w dłoniach i pozuje z różnymi samochodami. Jej zarobki pochodzą głównie z serwisów społecznościowych, a mimo to wygenerowała znaczną kwotę za pośrednictwem swojego kanału YouTube i innych platform społecznościowych.

Aresztowany za napaść na funkcjonariusza policji

Według Departamentu Policji w Greensboro w Północnej Karolinie Victoria została aresztowana za napaść na funkcjonariusza organów ścigania 24 lutego 2018 roku. Centrum handlowe Four Seasons w centrum miasta i został oskarżony o wkroczenie na teren i stawianie oporu aresztowaniu funkcjonariusza policji. Podobno kopnęła go podczas zamieszania w fałszywym raporcie aktywnego strzelca.

Kiedy otrzymali raport o napastniku w centrum handlowym Greensboro, dyspozytorzy przybyli na miejsce i byli w stanie potwierdzić, że zeznanie było fałszywe. Victoria była jedyną osobą, która została aresztowana na miejscu i zabrana do aresztu. Dostała wiele szans na opuszczenie miejsca zdarzenia, jednak wkroczyła na funkcjonariusza policji.

Została zwolniona po spędzeniu dnia w więzieniu 25 lutego. W ramach zwolnienia opublikowała na swoim Instagramie filmik przytulający czarnego mężczyznę i twierdził, że policja była wobec niej rasistowska.

Z kim spotyka się Wiktoria?

Victoria spotyka się z raperem Lil Virgin. Zakochane gołąbki są obecnie aktywne w mediach społecznościowych, a ich romans jest obecnie gorącym tematem na Instagramie. Chociaż nie ma informacji o ich historii randek ani o tym, jak te gołąbki się poznały, przeglądając ich post na Instagramie, możemy to stwierdzić cieszą się zdrowym związkiem.

W kwietniu 2018 roku para pojechała odwiedzić Glendale w Kalifornii, a Victoria opublikowała swoje zdjęcie na swoim Instagramie. Jej chłopak, Lil, niesie ją na ramieniu, a Victoria wydaje się cieszyć chwilą z nim. Dlaczego nie miałaby cieszyć się chwilą, w której jej podpis brzmi: „ Nie chcę żyć, jeśli nie mogę być z Ty!.'

Victoria Waldrip ze swoim chłopakiem Lil Virgin (zdjęcie: Instagram)

Gołąbki są aktywne na Instagramie i publikują między sobą swoje zdjęcia. Victoria, która ma obecnie 18 lat, skupia się na podniesieniu swojego romansu z Lil. Ich fani uwielbiają ich związek i nadal są gorącym tematem przyciągającym uwagę opinii publicznej.

Życie rodzinne

Ojcem Victorii jest Steve Waldrip, a matką Carla Johnson. Steve jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, którego biznes rozkwitł, gdy w latach 80. otworzył swój zarząd budowy domów. Ma też starszą siostrę; jednak oboje rodzeństwo nie ma ze sobą kontaktu.

Krótkie bio: spór o jej pochodzenie etniczne

Victoria urodziła się 7 marca 2000 roku, a jej rodzinne miasto znajduje się w Atlancie w stanie Georgia. Należy do narodowości amerykańskiej, a jeśli chodzi o jej pochodzenie etniczne, twierdzi, że jest Afroamerykanką. Ale zgodnie z wiki, oboje jej rodzice należą do rasy kaukaskiej. Niezależnie od tego, Victoria upiera się, że jej czarne pochodzenie etniczne pochodzi od jej ojca, Steve'a Waldripa, który nigdy nie wiedział, że jest mieszaną rasą. Pomimo przedstawiania się jako czarna w mediach społecznościowych, jej pochodzenie etniczne jest zarejestrowane jako białe w wydziale policji.

Zalecane