blog

Viktoria Varga Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Pochodzenie

Węgierska modelka pływaczka, Viktoria Varga, zdobyła ogromną sławę dzięki wieloletniemu związkowi ze słynnym zawodnikiem. Wspaniała modelka spotyka się z włoskim napastnikiem Graziano Pele i często jest widywana razem. Modelka w wieku 24 lat jest podziwiana za świetne kształty i kąty, fantastyczne pływanie, piękne włosy, śliczną kość policzkową i wyjątkowe wyczucie ubierania się.

 Viktoria Varga Wiki, Wiek, Urodziny, Chłopak, Randki, Pochodzenie

Postęp i kariera:

Niesamowicie seksowna Victoria jest modelką reprezentowaną przez Exte Management, Free Faces Management, Look Models i Fashion Models. Model działa również dla modelu Attractive, firmy z Budapesztu.

Victoria wystąpiła w węgierskich filmach Son of Saul (2015) i The Bridgeman (2002). Poza tym jest popularna ze względu na zapierające dech w piersiach sesje zdjęciowe w bikini. Uwodzicielskie ciało i wspaniała twarz sprawiają, że Victoria jest priorytetem podczas sesji zdjęciowych i zadań modelek.

Victoria stała się teraz znaną nazwą w branży modowej. Zrealizowała liczne sesje zdjęciowe i inne rzeczy związane z modelingiem. Te starania Victorii pomagają jej zgromadzić olbrzymią wartość netto w tysiącach.

Jej życie osobiste: randki i chłopak:

Victoria i jej chłopak, piłkarz, spotykają się już od czterech lat. Graziano podobno zobaczył modelkę podczas przeglądania Facebooka, a później przełamał z nią lody. Pele wysłał Vardze 100 róż jako prezent powitalny, kiedy po raz pierwszy spotkali się w pokoju hotelowym.

Para jest często spotykana w mediach. Mówi się, że Victoria i jej kochanek polecieli do Budapesztu, aby spędzić miło czas. Miłość między duetami wydaje się silna i głęboka, ponieważ nie boją się ujawnić swojej miłości w mediach.

Możemy znaleźć różne zdjęcia węgierskiej modelki pozującej ze swoim partnerem. Victoria nawet idzie na mecz piłki nożnej, aby wspierać i dopingować swojego chłopaka. Wygląda na to, że Victoria jest bardzo szczęśliwa i walczy ze swoim związkiem z Graziano Pele. Nie możemy się doczekać, aż para w końcu zwiąże węzeł i przeniesie swój związek na inny poziom.

Krótki życiorys:

Pochodząca z węgierskiej grupy etnicznej Victoria Varga pochodzi z Groy na Węgrzech, miasta położonego w pobliżu północno-zachodniej granicy Słowacji. Victoria zachowała w tajemnicy informacje o swoich urodzinach i rodzicach. Jest obdarzona wzrostem 5 stóp 9 cali i uwodzicielskim ciałem. Victoria najwyraźniej jest nieśmiała w prawdziwym życiu, ale jej strony społecznościowe są wypełnione seksownymi zdjęciami. Brakuje jej na wiki, ale pozostaje aktywna na Instagramie i Twitterze.

Zalecane