blog

Vincent Martella Wiek, dziewczyna, wesoły, bez koszuli, rodzice, wartość netto, teraz

Kto ogląda program telewizyjny Disney Channel Fineasz i Ferb, zakochanie się w tym programie jest nieuniknione. Ale czy wiesz, kto jest odpowiedzialny za tchnięcie życia w animowaną postać Fineasz? Cóż, to nikt inny jak Vincent Martella, lat 25, który ma szansę stać się legendą w przemyśle rozrywkowym. Wystąpił także w czwartym sezonie serialu The Walking Dead, a także dał głos w filmie Batman: Under the Red Hood

 Vincent Martella Wiek, dziewczyna, wesoły, bez koszuli, rodzice, wartość netto, teraz

Intensywna kariera Vincenta

Amerykański aktor Vincent rozpoczął swoją karierę w 2005 roku, kiedy dostał rolę Billy'ego w amerykańskiej komedii erotycznej Deuce Bigalow: Europejski żigolak. Wkrótce jego kariera zawróciła w jego życiu i nigdy nie musiał oglądać się za siebie. W 2008 roku wystąpił w głównej roli w filmie Sklep z przynętami jako Scott. Również w tym samym roku wylądował jako Artonius w amerykańskim filmie komediowym Wzorce do naśladowania.

Ponadto pojawił się jako nastolatek Jason Todd / Robin w filmie animowanym Batman: Pod czerwonym kapturem w 2010 roku. Później jego fanów cieszyły nie tylko jego umiejętności aktorskie, ale także aktorstwo głosowe. Użyczył głosu postaci Fineaszowi w serialu animowanym Disney XD Fineasz i Ferb który został wyemitowany w 2011 roku. Vincent użyczył również głosu głównej bohaterce, Hope Estheim w grze wideo 2010. Final Fantasy XIII.

Vincent pojawił się także jako Patric w czwartym sezonie Żywe Trupy serial telewizyjny. Poza karierą, jego fanom często towarzyszy jego scena bez koszuli w filmie.

Wartość netto Vincenta

Vincent ze swoim talentem i wiedzą ma wszystko, co potrzebne, by zabawiać publiczność. Dzięki wielu hitom, serialom telewizyjnym i filmom, Vincent zdobył nie tylko ogromne grono fanów, ale także zarobił ogromne pieniądze w swojej karierze zawodowej. Na chwilę obecną, jeśli chodzi o wartość netto Vincenta, jego szacowana wartość netto wynosi 3 miliony dolarów.

Vincent się spotyka!

25-letni aktor ma ten urok i osobowość, by uwieść kobiety. Tak więc jego fani chcą wiedzieć, czy spotyka się z miłością swojego życia, czy w pogoni za bratnią duszą.

Zagłębiając się w swoje życie osobiste, w lipcu 2016 r. zasugerował, że może być w związku z tweetem i powiedział, że kocha swojego psa bardziej niż swojego kochanka. Ale 3 września 2017 r. rzucił okiem na kobietę, która uważana jest za jego dziewczynę. Dziewczyna o imieniu Lauren Schoneman spędziła trochę czasu w Huntington Beach w Kalifornii z Vincentem.

Jeśli chodzi o swoją seksualność, Vincent nie jest gejem i ma heteroseksualną orientację seksualną. Jest jednak osobą głośną i dał pozytywne opinie na temat seksualności za pośrednictwem swojego tweeta opublikowanego 21 czerwca 2016 r. I przekazał wiadomość, że szanuje wszystkich ludzi, niezależnie od ich płci lub seksualności.

Przeszłość Vincenta Martelli

We wczesnych latach Vincent był w związku z modelką Alyson Stoner. Para spotkała się po raz pierwszy na uroczystości wręczenia nagród, a wkrótce zakochała się w sobie i zaczęła spotykać się w styczniu 2009 roku. Duet wielokrotnie pojawiał się również na czerwonym dywanie.

Jednak błogi związek pary przekształcił się w tragiczny moment, gdy para rozstała się w listopadzie 2009 roku. Dawni płomienie nadal są dobrymi przyjaciółmi i pracowali razem nad serialem animowanym Fineasz i Ferb ven po rozdzieleniu się ze sobą.

Zalecane