blog

Vinny Ventiera Wiki, wiek, dziewczyna, randki, romans, rodzice, wzrost

Nic nigdy nie jest gwarantowane w serialu, „Bachelor in Paradise”, ponieważ para, która wydawała się najbardziej kompatybilna wcześniej, ostatecznie buduje nieodwołalne różnice i separację. Tak, mówimy o Vinnym Ventierze i Izzy, którzy doświadczyli strasznego rozłamu po tym, jak przez kilka odcinków dzielili uroczy romans. Vinny Ventiera to amerykańska gwiazda telewizji reality, która słynie z występów w „The Bachelorette” i „Bachelor in Paradise”.

 Vinny Ventiera Wiki, wiek, dziewczyna, randki, romans, rodzice, wzrost

Później Izzy podzieliła się swoim rozkwitającym zainteresowaniem wobec Bretta i zakończyła ich związek. Chociaż rozstanie było dla niej dość łatwe, rozstanie sprawiło, że Vinny był całkowicie zdruzgotany, jak pokazano w klipach z rozpadu. Nawet fani pary wściekli się na Izzy za pozostawienie tak uroczego i wspierającego partnera.

Jednak w sierpniu 2016 r. bliskość pary podczas lotu z Los Angeles do Nowego Jorku ponownie zaprowadziła ich na pierwsze strony gazet. Źródła twierdziły nawet, że Izzy spała w pewnym momencie na kolanach Vinny'ego i podejrzewała, że ​​ci pierwsi zaczęli się ze sobą spotykać. Ale od tego czasu para nie pojawiła się razem ani nie zrobiła niczego, by spekulować, że mogli się pogodzić.

Zobacz też: DeMario Jackson Wiki, Dziewczyna, Randki, Romans, Wiek, Wzrost

Krótka biografia Vinny'ego:

Według niektórych źródeł wiki, Vinny Ventiera obchodzi swoje urodziny 2 października. Urodził się w 1987 roku w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​ma 29 lat. Wśród jego amerykańskich rodziców jego matka nazywa się Gheri Ventiera. Gwiazda należy do rasy białej i cieszy się oszałamiającą wysokością 6 stóp, która pasuje do jego męskiej osobowości.

Zalecane