blog

Vivian Jovanni Wiki, Bio, Rodzice, Pochodzenie, Chłopak, Randki

Młoda, utalentowana i czarująca to idealne słowa, aby opisać aktorkę Vivian Jovanni, która zdobyła miliony serc wcielając się w rolę Ciary Brady w najsłynniejszej i najdłużej emitowanej operze mydlanej w Ameryce, NBC Days of Our Lives. Zadebiutowała jako aktorka w 2014 roku, w wieku dziewiętnastu lat w The Bay, występując w jednym odcinku jako gość.

  Vivian Jovanni Wiki, Bio, Rodzice, Pochodzenie, Chłopak, Randki

Jaka jest kariera Vivian Jovanni?

Od piątego roku życia Vivian marzyła o zostaniu aktorką. Vivian rozpoczęła karierę jako modelka, zanim została aktorką. Jako modelka została uhonorowana tytułem modelka fitness roku 2013 przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Modeli i Talentów po jej ukończeniu.

Czytaj: Danielle Busby Wiki: Wiek, dane ojca, praca, wartość netto

Jovanni zadebiutowała jako aktorka w wieku dziewiętnastu lat, gdy dostała gościnną rolę w internetowej operze mydlanej, Zatoka jako dziewczyna Orchidei. Potem dostała małe role w filmach krótkometrażowych, takich jak Kuzyni (2015), Prawa ręka Go d (2015) i Wewnętrzne szaleństwo (2016). W październiku 2015 r. ogłoszono, że rolę Ciary Brady (wersja nastoletnia) otrzymała Vivian Jovanni po przesłuchaniu, które odbyło się w kwietniu 2015 r. Rolę tę wcześniej grała dziecięca aktorka Lauren Boles.

Była nominowana do 43. Daytime Emmy Awards za rolę Ciary Brady. Od grudnia 2016 roku ogłoszono, że Vivian opuszcza mydło w wyniku wspólnej decyzji między nią a producentami mydła.

Ile jest warta netto Vivian Jovanni?

Chociaż jej koleżanki z Dni naszego życia według niektórych stron wiki mają wartość netto od 2 milionów do 12 milionów dolarów, wartość netto Jovanniego jest nadal sprawdzana. Ale dla wschodzącej aktorki, która dostała wielki przełom w jednej z najdłużej działających oper mydlanych, Vivian z pewnością zarobi sześciocyfrową pensję.

Niemniej jednak wciąż ma przed sobą całe życie, co oznacza, że ​​ma jeszcze mnóstwo czasu na sukces i zgromadzenie znacznej wartości netto.

Nie przegap: Lisa Salters Wiki, Mąż, wesoły lub Lesbijka | ESPN Reporter Fakty

Czy ona spotyka się i co z jej rodziną?

Vivian Jovanni jest córką Edwarda i Laury Pupo. Jej rodzice byli imigrantami z Kuby, a ona ma hiszpańsko-włoskie pochodzenie etniczne. Zawsze otrzymywała potrzebne wsparcie od rodziny, która przyczyniła się do kontynuowania kariery, umieszczając ją na dużych ekranach. Rodzice ją zmotywowali, zmusili ją do dołączenia do talent house jako modelki w młodym wieku 15 lat, który następnie rozpoczął karierę w Hollywood w Los Angeles.

Dla Vivian jej ojciec Edward, który łączy z nią świetne relacje, zawsze był stałym źródłem inspiracji. Podzieliła się starym zdjęciem z tatą w Dzień Ojca i opisała go jako swojego superbohatera.

Vivian ma również zdjęcia swojego psa Gigi na swoich platformach społecznościowych w dniu 24 października 2016 r. Zabawnie napisała, że ​​zwierzak został kupiony w zamian za nią po przeprowadzce do Los Angeles.

Jej rodzeństwo obejmuje dwóch braci, starszego brata Daniela i Christiana, który jest również jej bliźniakiem. Uwielbia spędzać z nimi czas, a jeśli chodzi o Święta Bożego Narodzenia, Jovanni uwielbia łowić ryby; Cały czas pracując nad szczytową karierą zawodową. Aktorka zabrała nawet swoje konto na Twitterze ze swoim bratem 25 grudnia 2016 r., Na którym duet rodzeństwa został sfotografowany z gigantyczną rybą.

Jeśli chodzi o jej życie randkowe, Vivian jest bardzo prywatna. Wydaje się, że mając zaledwie 23 lata Jovanni jest bardziej skupiona na swojej karierze niż na chłopaku i związkach. Ale jak wszyscy inni, może wkrótce czekać na nią wyjątkowa osoba, a może ma tego wyjątkowego kogoś, ale nie chce ujawnić jego imienia.

Dowiadywać się: Christopher Sean Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Geje, Pochodzenie etniczne

Krótki życiorys

Aktorka urodziła się 17 sierpnia 1995 r. w Houston w Teksasie, zgodnie z wiki. Vivian stoi na wysokości 1,70 m (5' 7”), a jej znakiem urodzenia jest Leo.

Zalecane