blog

Wendell Pierce żonaty, żona, wesoły, aresztowany, życie osobiste, wartość netto

Aktor pracoholik, Wendell Pierce, zdobył sławę, szacunek i fortunę ekonomiczną zawodowo, ale ma jeszcze wiele do rozkwitu w życiu osobistym. Wendell jest amerykańskim aktorem znanym z roli Roberta Zane'a w przebojowych serialach telewizyjnych „Suits”, Michaela Davenporta w „Waiting to Exhale”, detektywa Bunka Morelanda w dramatach HBO, „The Wire” i Teddy w sitcomie CBS. 'Dziwna para.'

 Wendell Pierce Żonaty, żona, wesoły, aresztowany, życie osobiste, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Aktor pracoholik, Wendell Pierce, zdobył sławę, szacunek i fortunę ekonomiczną zawodowo, ale ma jeszcze wiele do rozkwitu w życiu osobistym. Wendell jest amerykańskim aktorem znanym z roli Roberta Zane'a w przebojowych serialach telewizyjnych „Suits”, Michaela Davenporta w „Waiting to Exhale”, detektywa Bunka Morelanda w dramatach HBO, „The Wire” i Teddy w sitcomie CBS. 'Dziwna para.'

  Dowiedz się o wartości netto i karierze Wendella

  Wendell Pierce gromadzi ogromną wartość netto jako aktor, który ma wykorzystanie 7 milionów dolarów . Pojawił się w centrum uwagi ze swoją postacią, detektywem Bunkiem Morelandem w dramacie HBO” Drut „ i Antoine Batiste w „ Treme ”.

  Zobacz: Brie Larson Chłopak, Mąż, Wartość netto, Rodzina

  Wendell Pierce zadebiutował jako aktor w filmie „ Pieniądze ” i seriale, „ Historia wojny w Wietnamie ” w 1987 roku. Wystąpił w kilku znanych filmach, takich jak „ Wściekłość w Harlemie , '' Żegnaj, kochanie , '' 24-godzinna kobieta „, „ Przeżyć , '' Saga Zmierzch: Przed świtem – część 2 ' oraz Elsa i Fred. „Pokazał swoje umiejętności aktorskie w nieskończonych serialach telewizyjnych, w tym: „ Korektor , '' Prawo i porządek ,'' Pieniądze , '' Oceniając Amy ' oraz ' Łucznik .

  Ponadto prowadził ogólnokrajowy program radiowy Jazz at Lincoln Center, nagrodzony nagrodą Peabody w 2009 roku. W 2013 roku został uznany za jednego ze „100 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie” przez Fast Company.

  Został aresztowany za atakowanie kibica Berniego Sandersa!!

  Wendell został skazany i oskarżony o zwykłe pobicie po tym, jak 15 maja 2016 r. został oskarżony o atak na zwolenniczkę Bernie Sanders przed hotelem Atlanta Lowes. Później został zaksięgowany i zwolniony z kaucji w wysokości 1000 USD z więzienia Hrabstwa Fulton.

  Przeczytaj także: Joyce Bonelli Wiki, wiek, mąż, wartość netto

  Tajemnicze życie osobiste!!

  Aktor przekroczył już pięćdziesiątkę, ale wydaje się, że nie znalazł idealnego partnera, by dzielić jego starość. Wendell zawsze był pochłonięty karierą i uczynił swoje życie osobiste drugim priorytetem. Wygląda na to, że aktor nie jest żonaty i nie zdradza ani śladu powitania żony w nadchodzących dniach. Ponadto aktor nigdy nie mówił o swoich osobistych sprawach, w tym o randkach i dziewczynie w wywiadzie lub tabloidach.

  Ale doniesiono, że miał dziewczynę. Według Rozrywka CNN, on i „jego” dziewczyna” poznała kobietę o imieniu Maggie Baca i jej przyjaciół, z którymi miał spory dotyczące polityki. Później incydent doprowadził go do służby w więzieniu. Ale tożsamość jego kochanka nie została ujawniona, co spowodowało zamieszanie wśród jego fanów i zwolenników.

  Jednak jego obserwatorzy na Twitterze wątpią w te informacje ze względu na jego i Sheryl Underwood regularny post, który zwraca się do siebie. Wendell w jednym ze swoich postów na Twitterze wspomniał, że Sheryl Underwood jest jego żoną, a Sheryl życzyła sobie, aby zacytował „To My Work Husband”. Post Wendella może sugerować coś innego, ale post Sheryl jasno pokazuje, że są tylko pracującymi towarzyszami.

  Przez całe życie zawodowe wcielił się w rolę męża w kilku filmach i serialach. Jak napisano w poście w mediach społecznościowych, Yolonda Ross została scharakteryzowana jako jego żona w filmie „Cztery”. Podobnie Allison Wright, którą opisał jako żonę telewizyjną, jest również jedną z aktorek wcielających się w rolę jego żony. Chociaż w rzeczywistości nie umawiał się otwarcie z żadnymi pięknościami, nigdy nie brakowało mu romansu na ekranie.

  Krążą plotki o seksualności Wendella, ale nie ujawnił się i nie ujawnił, czy jest gejem.

  Nie zapomnij: Kim jest Brenton Tarrant? Wszystko o strzelance do meczetu w Nowej Zelandii

  Krótki życiorys

  Pochodzący z czarnej grupy etnicznej Wendell Pierce urodził się 8 grudnia 1963 r. w Nowym Orleanie w stanie Luizjana w USA. Jest absolwentem New Orleans Center for Creative Arts. Następnie studiował na wydziale teatralnym Juilliard School w latach 1981-1985, gdzie był członkiem grupy 14 z tytułem Bachelor of Fine Arts. Wendell ma idealną wysokość 5 stóp 8 cali, które przyczyniają się do jego osobowości.

  Zalecane