blog

Wesley Tucker Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, Geje, Transpłciowe, Rodzina, Wzrost

W dzisiejszych czasach platforma mediów społecznościowych stała się głównym nurtem w kształtowaniu kariery ludzi. Z entuzjazmem do wykazania się swoją wiedzą każdy może zabezpieczyć swoją przyszłość w świecie Internetu. Wesley Tucker, lat 20, jest jednym z nich, który wykorzystał platformę, by bawić ludzi swoimi umiejętnościami, a teraz stał się jedną z internetowych sensacji. W młodym wieku Wesley stał się odnoszącą sukcesy gwiazdą mediów, która zadziwia publiczność swoim umiejętnością komunikowania się z widzami.

 Wesley Tucker Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, Geje, Transpłciowe, Rodzina, Wzrost Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, nie mów wcale”. Jest również znany jako gwiazda Instagrama i znany Viner. Wesley, 21-letni YouTuber, stał się częścią DIGI Tour w 2017 roku i współpracował z YouTuber Kellie Eastwood.

Wesley tweety o dziewczynie; Datowany piosenkarz YouTube!

Wesley mówił o swojej możliwej dziewczynie w tweecie w 2015 r. 20 grudnia 2015 r. Wesley napisał na Twitterze, że Loren Beeech jest najlepszą dziewczyną w historii. Jednak informacje o parze, kiedy zaczęli się spotykać, pozostają niejasne.

Po tym, jak Wesley z dumą ujawnił swoją transformację, widziano, jak jego fani wspierali jego stronę. Niektórzy fani odpowiedzieli nawet pozytywnie, mówiąc, że jego przemiana jest najlepszą szansą.

Jak Wesley Tucker przywołuje Net Worth?

Zanim Wesley zebrał wartość netto ze swojej kariery jako gwiazda Internetu, zebrał dochody z kanału YouTube i sprzedał produkt partnerski.

Stworzył kanał o nazwie „Wes Tucker” 15 czerwca 2017 r. w wieku 20 lat, który ma 38 926 subskrybentów. Współpracował nawet z YouTuber Kellie Eastwood.

Wesley zdobył sławę po swoim tweecie „Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, nie mów wcale” stał się wirusowy z dnia na dzień. Następnie zaczął przesyłać filmy i zdjęcia na Instagram i w krótkim czasie stał się gwiazdą Instagrama. Później Wesley zaczął korzystać z Vine i YouTube. Do tej pory Wesley zdobył ponad 37 000 obserwujących na Instagramie i 4,1 000 obserwujących w YouNow.

Krótki życiorys

Urodzony w 1997 roku w Arizonie Wesley Tucker co roku obchodzi swoje urodziny 11 czerwca. Nazywa się go Wesley Finn Tucker. Wesley, który stoi na wysokości 1,7 m (5 stóp i 6 cali), należy do grupy etnicznej Ameryki Północnej, zgodnie z wiki. Jest głęboko przywiązany do swojej rodziny, zwłaszcza do matki. Matkę Wesleya można zobaczyć na filmie, który opublikował na Instagramie 24 sierpnia 2017 r.

Zalecane