blog

Whitney Bischoff Bio, Wiek, Zaręczyny, Narzeczony, Split, Chłopak, Teraz

Słowo „pielęgniarka płodności” jako artysta estradowy prawie nie pasuje, ale zwycięzca The Bachelor z pewnością tak. Whitney Bischoff jest zarejestrowaną pielęgniarką, ale z pewnością ma w sobie coś, co pomogło jej zdobyć ostatnią różę od Chrisa Soulesa w The Bachelor. Piękność zerwała jednak zaręczyny z Tańcem z gwiazdorską sławą Chrisem w maju 2015 roku, ale nadal utrzymuje zdrowy związek z mężczyzną.

  Whitney Bischoff Bio, Wiek, Zaręczyny, Narzeczony, Split, Chłopak, Teraz

Whitney rozstaje się ze swoim narzeczonym Chrisem!

Fani Kawaler nie pomyślałby w najdzikszym śnie, że ich gwiazda, Chris, tak szybko zakończy swój związek z Whitney, kiedy w ostatnim dniu wręczył różę jej ukochanej.

Whitney i Chris oficjalnie zaręczyli się w listopadzie 2014 r., ale program został wyemitowany 9 marca 2015 r. Para mieszkała również razem w LA, gdy Chris brał udział w zawodach Taniec z gwiazdą . Relacja przybrała nieoczekiwany obrót w maju 2015 roku.

Kiedy wszyscy spodziewaliśmy się ślubu, Whitney zerwała zaręczyny z Chrisem w maju. Była para wydała wspólne oświadczenie o ich rozstaniu i powiedziała, że ​​nadal będą wspierającymi przyjaciółmi i będą traktować się nawzajem z szacunkiem i podziwem.

Po rozstaniu z Whitney Chris został aresztowany za ucieczkę przed śmiertelnym wypadkiem samochodowym 24 kwietnia 2017 r. Chris, który prowadził pickupa, uderzył w tył ciągnika, a ofiara Kennetha straciła życie. Chris nadal był w więzieniu, ponieważ miał stanąć przed sądem na początku tego roku, w styczniu.

Wydała oświadczenie w tej sprawie i powiedziała, że ​​to straszna sytuacja, a jej myśli i modlitwy są z ofiarą i jej rodziną.

Nie przegap: Charlotte Edwards Żonaty, Mąż, Chłopak, Randka lub Lesbijka

Whitney ruszył dalej! Czy ona ma chłopaka lub narzeczonego?

Whitney przyznał, że całe zaręczyny i rozłam były denerwujące i nie czuł ochoty tak szybko wskoczyć na scenę randkową.

Ale jej postrzeganie wkrótce się zmieniło, gdy poznała Ricky'ego Angela za pośrednictwem portalu randkowego w 2015 roku. Para idealna do zdjęć następnie podjęła dalsze zobowiązania w lipcu 2016 roku.

Pielęgniarka płodności ogłosiła, że ​​jest teraz zaręczona ze swoim chłopakiem Rickym w mediach społecznościowych, obnoszącym swój pierścionek zaręczynowy 22 lipca 2016 r. Określiła również swoje zaręczyny jako szybkie i ujawniła, że ​​​​między Rickym a nią była komunikacja od pierwszego dnia.

Para wzięła ślub podczas nadmorskiej ceremonii na Cape Cod. Tworzą różne strony wiki, a jak informowaliśmy, ślub odbył się 21 października 2017 r., W sobotę w Cape Cod's Wequassett Resort. Na weselu Whitney Bischoff szła do ołtarza w wykonanej na zamówienie satynowej sukni ślubnej z kolumnami od Audrey Grant Bridal.

Whitney była jedną z najpiękniej wyglądających kobiet na swoim ślubie, ponieważ jej włosy zrobiły fryzjerka Jennifer Tawa i Amanda McCarthy Beauty zrobiły makijaż. Mieli także motyw przewodni na swoim ślubie, który brzmiał: „Życie ma piękny, szalony projekt”.

Zobacz też: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Powitane pierwsze dziecko; Szczegóły jej ciąży!

Kawaler zwycięzca Whitney Bischoff przywitał swoją małą Licencjat .

Whitney urodziła swoje pierwsze dziecko, Hayes Singleton Angel 4 maja 2019 r. Ujawniła swój pakiet radości, udostępniając film na swoim Instagramie 6 maja 2019 r. W klipie jej mąż Ricky Angel przyniósł do szpitala tort urodzinowy, gdzie gwiazdeczka reality show powitała syna. W ciepłym podpisie Whitney napisała: „ Wszystkiego najlepszego dla Hayes Singleton Angel - najsłodszego chłopca .

Whitney Biscoff powitała swojego syna Hayesa Singletona Angela 4 maja 2019 r. (Zdjęcie: Instagram)

Nie przegapiła relacji nowonarodzonego malucha z bohaterami jej i Ricky'ego. Wspomniała, że ​​Hayes ma krew swojej matki z Kentucky, która zadebiutowała w Derby Day, a wspaniałe włosy i łagodny temperament jego taty. Osobowość telewizyjna dalej wytrysnęła, że ​​Hayes urodziła się w rocznicę śmierci jej matki i twierdziła, że ​​Hayes przyszedł jako niebo.

W dniu 26 lutego 2019 r. Whitney przekazała ekskluzywne ogłoszenie o swoim przyszłym dziecku na Instagramie po tym, jak udostępniła zdjęcie męża i jej ciężarnego brzucha. Pani, która miała na sobie szarą sukienkę z krótkim rękawem, napisała w podpisie, że Whitney była zajęta wychowywaniem swojego małego aniołka przez ostatnie siedem miesięcy. Potwierdziła również, że ich nadchodzącym dzieckiem będzie chłopiec.

To pierwsze dziecko z ich związku. Jednak Whitney woli nazywać swojego psa Lillie swoją córką.

Może ci się spodobać również: Bre Ladd Wiki, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko, Wartość netto, Rodzina

Wcześniej, 21 października 2018 roku, duet miłosny świętował swoją pierwszą rocznicę ślubu. Podczas tego wielkiego wydarzenia zamieściła na Instagramie stare zdjęcia z ich ślubów i przedstawiła interesujący fakt o swoim mężu, Rickym, który ją uszczęśliwia. Powiedziała, że ​​jej ukochana wciąż codziennie rano przynosi jej kawę do łóżka, śmieje się z jej żartów i pozwala oglądać swoje programy w telewizji.

Obecnie para wydaje się być w szczęśliwym związku ze sobą, a Whitney nie waha się przedstawić kilku przebłysków swojego życia miłosnego. Na jej Instagramie. Nie tylko jej mąż, ale także często przelewa miłość do swojej siostry i matki w swoich mediach społecznościowych.

Para prowadzi razem szczęśliwe życie i nie może się doczekać rodzicielstwa swojego nowo narodzonego syna, Hayesa Singletona.

Kariera i życie zawodowe

Kawaler zwycięzca Whitney Bischoff jest pielęgniarką zajmującą się niepłodnością i jest zajęta pracą w PARENT IVF Laboratory w Chicago, która jest specjalistyczną kliniką zamrażania komórek jajowych. Zwróciła uwagę publiczności, gdy wzięła udział w sezonie 19 The Bachelor, gdzie Chris Soules wręczył jej ostatnią różę w 2015 roku.

Pielęgniarka ds. płodności mówi, że zamrażanie komórek jajowych jest jak polisa ubezpieczeniowa i być może będziesz musiał ją koniecznie wziąć. Przyznała nawet, że jej komórki jajowe zamarzły, zanim pojawiła się w The Bachelor. Pielęgniarka kibicowała także swojemu byłemu narzeczonemu w Tańcu z gwiazdą przed ich rozstaniem.

Krótkie biografie Whitneya

Whitney Bischoff urodziła się w Kentucky 24 czerwca 1985 roku. Blond piękność, która obecnie ma 33 lata, ukończyła University of Kentucky w 2007 roku. Piękna pielęgniarka płodności ma wysoki wzrost 5 stóp i 7 cali i ma idealne kształty. Posiadacz obywatelstwa amerykańskiego należy do rasy białej.

Zalecane