blog

Whitney Call Ślub, małżonek, dzieci, rodzina

Whitney Call jest amerykańską kreatywną pisarką i rysowniczką pracującą w Studio C BYUtv (Bringham Young University). Jest znana z różnych komiksów i zabawnych scenariuszy oraz rysunków do reklam i seriali telewizyjnych BYUtv. Jako aktywny członek BYU, Whitney prowadził zajęcia z pisania szkiców komediowych w 2012 roku i pomógł założyć Wydział Sztuki Mediów Teatru BYU.

 Whitney Call Ślub, małżonek, dzieci, rodzina
 • Edukacja
 • Whitney Call jest amerykańskim kreatywnym pisarzem i rysownikiem pracującym nad (Bringham Young University) BYUtv's Studio C . Jest znana z różnych scenariuszy komiksowych i rozrywkowych oraz rysunków do reklam i seriali telewizyjnych BYUtv. Jako aktywny członek BYU, Whitney prowadził zajęcia z pisania szkiców komediowych w 2012 roku i pomógł założyć Wydział Sztuki Mediów Teatru BYU.

  Współautorka Whitney Married; Matka Trójki

  Whitney wymieniła przysięgę ślubną ze swoim towarzyszem Studio C pisarz i aktor Stephen Meek w dniu 24 maja 2013 r. Gołąbki spotykały się przez jakiś czas przed zawiązaniem ślubu.

  Whitney jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obnosi się z życiem małżeńskim. Zgodnie z jej postem na Instagramie z 15 lutego 2015 r. zerwała ze Stephenem w lutym 2012 r., ponieważ nie chciał się z nią umawiać. Na szczęście dała mu drugą szansę i teraz są w błogim małżeństwie.

  Whitney i jej mąż Stephen w dniu ślubu (fot. Stephen's Facebook)

  Para powitała troje dzieci, George'a Meeka, Theodore'a Meeka (urodzonego 3 grudnia 2015 r.) i Arthura Meeka (urodzonego 11 maja 2017 r.). Udostępniła zdjęcie z małżonkiem i synem w dniu 25 maja 2016 r., z okazji ich trzeciej rocznicy. Aktorka-pisarka nie waha się podzielić się swoją zabawną stroną w mediach społecznościowych. 24 listopada 2015 r. udostępniła na Instagramie film, w którym pokazała swoje zabawne ruchy taneczne. W tym czasie była w dziewiątym miesiącu ciąży z ogromnym guzem niemowlęcym.

  Rodzina naciskała ją na małżeństwo

  Studio C artysta Whitney dorastał w Portland w stanie Oregon, oglądając Carol Burnett Show z jej mamą. Obnosiła się ze zdjęciem ślubnym rodziców 2 maja 2016 r. na swoim koncie na Instagramie. Życzyła rodzicom z okazji 36. rocznicy ślubu i wspomniała, że ​​poczucie humoru dostała od ojca.

  W rozmowie z Studio C na 8 listopada 2016 r. Whitney opowiedziała o swoich konwencjonalnych członkach rodziny. Średni wiek jej sióstr, kiedy wyszła za mąż, wynosił 19 lat i z tego powodu była pod presją, aby wkrótce wyjść za mąż, tak jak jej siostry. Kiedy skończyła 21 lat, jej rodzice stracili nadzieję na jej szansę na małżeństwo. Rozwinęła dziwny sposób myślenia o swoim życiu, dopóki nie zorientowała się, że musi być zadowolona z tego, co robi.

  W jaki sposób Whitney Call uzyskuje swoją wartość netto?

  Whitney Call czerpie swoją wartość netto z zawodu kreatywnego pisania i szkicowania. Zarabia na wynagrodzeniach od BYUtv Studio C pisząc i szkicując różne seriale komediowe od 2012 roku. Swój talent scenopisarski i aktorski wykorzystuje w różnych reklamach i serialach telewizyjnych. Zarobiła też solidną pensję od trupy komediowej BYU Boska komedia od 2008 do 2012 roku.

  Krótki życiorys

  Urodzona w 1987 roku w Provo w stanie Utah Whitney Call obchodzi swoje urodziny 2 czerwca każdego roku. Gwiazda telewizyjna ma imponującą wysokość 1,78 m (5’ 10’’). Ma znak zodiaku Bliźniąt. Whitney uzyskał tytuł magistra sztuk pięknych na Uniwersytecie Brighama Younga w zakresie kreatywnego pisania.

  Zalecane