blog

Whitney Scott Mathers Wiki: Wiek, ojciec, dziadkowie – wszystko o córce Eminema

Podążając za blichtrem i przepychem życia celebryty, nie jest zaskoczeniem, że gwiezdne dzieci w jakiś sposób zdołają wydobyć światło reflektorów z imienia swoich rodziców. A mówiąc o niektórych gwiazdorskich dzieciach, nazwisko Whitney Scott Mathers zawsze będzie w pamięci ludzi. Nastolatka jest bardziej znana jako jedna z trzech córek słynnego amerykańskiego rapera Eminema. A jeśli jesteście ciekawi o córce legendy, przedstawimy wszystkie dane osobowe Whitney, od jej wieku po rodzinę i dziadków. Spójrz.

 Whitney Scott Mathers Wiki: Wiek, ojciec, dziadkowie- Wszystko o Eminemie's Daughter

Życie rodzinne Whitney

Szesnastoletnia Whitney nie jest biologiczną córką Eminema, jak była urodziła się była żona Eminema, Kimberly Anne Scott, z jej związku z Ericiem Hartterem . Whitney ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy kaukaskiej. Pomimo aktywności na platformach społecznościowych, sporadycznie zdarza się, że publiczność może rzucić okiem na Whitney.

Whitney Scott Mathers pozuje do zdjęcia (zdjęcie: Pinterest.com)

To legendarny raper Eminem sam adoptował Whitney i ją wychował. Whitney ma dwie siostry, gwiazdę Instagrama Hailie Scott i Alainę Mathers, która jest biologiczną córką swojej ciotki, Dawn Scott. Ma dużo miłości do swojego rodzeństwa, ale jest o wiele bardziej przywiązana do Hailie, na którą patrzy.

Podobnie jej dziadkowie to Deborah R. Nelson-Mathers i Marshall Bruce Mathers Jr. Ale w jej rodzinie zawsze panował chaos, gdzie matka Whitney, Kimberly, miała długą historię niespokojnego życia z uzależnieniem od narkotyków i przemocą fizyczną. To właśnie w 2001 roku Kimberly została oskarżona o spożywanie kokainy, a później w 2003 roku została oskarżona o posiadanie narkotyków. Kontrowersje na tym się nie kończą; została następnie oskarżona o próbę samobójstwa w 2015 roku, gdzie kobieta również zaakceptowała bycie na haju i miała zamiar rozbić samochód w hrabstwie Macomb.

Szczegóły małżeństwa jej rodziców

W połowie lat dziewięćdziesiątych Eminem zakochał się w matce Whitney, Kimberly, a para wymieniła śluby w 1999 roku. Jednak Eminem znalazł Kimberly zdradza go z innymi mężczyznami , więc postanowił zakończyć karierę i rozwiedli się w 2001 roku.

Wkrótce po rozwodzie Kimberly miała krótki związek z mężczyzną o imieniu Eric, który okazuje się być biologicznym ojcem Whitney. Mimo to Whitney nie poznała swojego biologicznego ojca, Erica, który akurat ucieka od kilku lat.

W 2002 roku Eminem legalnie adoptował Whitney, ponieważ Kimberly była kobietą z problemami, która również była uzależniona od narkotyków. A po kilku latach, w 2006 roku, ówczesna para Eminem i Kimberly ponownie zjednoczyli swój związek, ponownie się ożenili, ale zakończyły się bardzo źle.

Jej krótki życiorys

Urodzony 16 kwietnia 2002 r. Whitney Scott Mathers wychował się w St. Joseph w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Mówiąc o jej edukacji, nastolatka bierze udział w kursach online, aby kontynuować naukę online. Whitney ma przyzwoity wzrost, a wraz z wiekiem niewątpliwie stanie się wyższa.

Zalecane