blog

Wiedeń Girardi Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, W ciąży, Teraz

Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy ją na ekranie telewizora. Vienna Giraldi to osobowość telewizyjna reality i aktorka najbardziej znana ze zwycięstwa w czternastym sezonie Bachelor. Trofeum jej zwycięstwa w grze o znalezienie idealnego partnera, zdobyła najbardziej kwalifikującego się kawalera z serii Jake Pavelka. Jednak nie są już razem.

 Wiedeń Girardi Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, W ciąży, Teraz
 • Edukacja
 • Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy ją na ekranie telewizora. Vienna Giraldi to osobowość telewizyjna reality i aktorka najbardziej znana ze zwycięstwa w czternastym sezonie Bachelor. Trofeum jej zwycięstwa w grze o znalezienie idealnego partnera, zdobyła najbardziej kwalifikującego się kawalera z serii Jake Pavelka. Jednak nie są już razem. Zamiast tego ma kolejną dobrą wiadomość, którą może podzielić się ze światem, a mianowicie, że wkrótce zostanie matką.

  Kariera i postęp:

  Kontynuując studia, przez jakiś czas pracowała w Hooters. Po ukończeniu studiów z zakresu public relations i reklamy została specjalistką ds. public relations w softrock.org i kontynuowała pracę jako przedstawicielka ds. marketingu, dopóki nie dostała szansy pojawienia się w programie.

  Była jedną z 25 kobiet 25 wybranych do reprezentowania się jako najlepsza kandydatka do zdobycia serca głównego kawalera serii. Po pewnym czasie przebywania na pokazach i poza nimi, w końcu została zwycięzcą pokazu. Sukces z tego pozwolił jej wystąpić także w kilku innych talk show.

  Zwycięstwo, które się nie opłacało:

  Oczywiście, istnieje wiele oczekiwań od pary, która spotkała się po przejściu wielu i wypróbowaniu różnych innych opcji. W momencie zwycięstwa spotkała się z rodzicami Jake'a, a on w końcu wybrał ją na swoją partnerkę. Zaręczyli się w tym czasie i jako para kilkakrotnie występowali publicznie.

  Jednak w najbardziej nagłośnionym splicie para zdecydowała się pójść na różne sposoby, co spowodowało, że spotkali się z krytyką ze strony fanów. Co więcej, wszystko działo się przez telefon.

  Kim jest teraz jej chłopak?

  W czerwcu 2017 roku ogłosiła, że ​​spodziewa się nie jednego, ale dwojga młodych. Upubliczniła to, umieszczając na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać obraz USG w ramie serca. Wyraźnie pokazało również, że była w ciąży z bliźniakami, a w jej brzuchu było dwoje dzieci.

  Post udostępniony przez Vienna Girardi (@viennag) na

  To wszystko, co w tej chwili o niej wiadomo, a ona nie ujawniła żadnych dalszych szczegółów dotyczących dzieci ani ich ojca. To dobra wiadomość dla pary, ponieważ od jakiegoś czasu jest zaręczona z kierowcą wyścigowym Toddem Allenem. Postanowili spędzić razem swoje życie w 2016 roku. Musi jeszcze wybrać datę ślubu, aby uczynić go mężem.

  Raz w życiu była mężatką, kiedy była nastolatką. Uciekła z byłym marynarzem Joshem Rileyem przed jej wprowadzeniem do The Bachelor, ale zakończyła to tuż po dziesięciu miesiącach. Przez krótki czas spotykała się również z chłopakiem uczestnika The Bachelorette, Kasey Kahl.

  Krótki życiorys:

  Vienna Giraldi, obecnie w wieku 31, urodziła się 29 maja 1986. Jej rodzice pochodzą z Florydy w USA, gdzie się urodziła i wychowała. Wyznaje, że jest złym kierowcą, a ojciec kupił jej pięć samochodów. Amerykanin należy do rasy białej. Piękna i elegancka, która wkrótce zostanie mamą, ma idealną sylwetkę i stoi na wysokości 5 stóp i 7 cali.

  Zalecane