blog

Wiki Jon Hill: Wiek, pochodzenie etniczne, wartość netto muzyka, którego żoną jest Jaclyn Hill

Nie każdy ma po swojej stronie wspaniałą karierę z jeszcze bardziej znaną żoną, która była ukochaną jego życia. Jona Hilla można uznać za zbyt szczęśliwego, a także doskonałego w graniu zarówno melodii bębnów, jak i jego życia miłosnego. Mąż słynnego youtubera Jaclyn Hill, Jon Hill ma inną historię sukcesu niż jego żona.

 Wiki Jon Hill: Wiek, pochodzenie etniczne, wartość netto muzyka, którego żoną jest Jaclyn Hill

Jego kariera jako perkusista:

Jego zainteresowanie muzyką zakiełkowało już w wieku 13 lat, ale chciał wtedy grać na gitarze. Chwila eureki uderzyła go później, kiedy zdał sobie sprawę, że robi na gitarze rytmy przypominające bębny. Zdecydował się jako perkusista, a potem zrobił z tego karierę.

Zaczął grać na perkusji w różnych zespołach jako nastolatek, a także w zespole marszowym swojej szkoły średniej. Ma swoje doświadczenie zawodowe jako elektryk i barman.

Ile jest warte netto Jona?

Perkusista nie podjął wysiłków, aby opublikować swoją wartość netto w mediach, jednak jego druga połowa; Jaclyn Hill jako guru makijażu ma wartość netto 1,5 miliona dolarów. Jego pensja i inne finanse są nadal nieznane opinii publicznej.

Życie małżeńskie z nastoletnią ukochaną!

Jon nigdy nie miał stabilnego położenia rodziny jako dziecko, ponieważ jego ojciec wojskowy przeniósł się do wielu miejsc. Przeniósł się na Florydę w wieku trzynastu lat i wiele innych obszarów, w tym objazd w Japonii.

Jego życie miłosne pojawiło się później, kiedy poznał swoją żonę, Jaclyn, gdy był nastolatkiem. Miłość sprawiła, że ​​byli zdrowi w młodym wieku i zakończyli pięknym małżeństwem, gdy miał dwadzieścia jeden lat, a Jaclyn dziewiętnaście.

Był rok 2009, zaledwie dwa lata przed tym, jak jego żona Youtubera założyła swój kanał YouTube. Nigdy nie wahają się opublikować swoją miłość do siebie w mediach społecznościowych.

Sekret wyszedł!

Duet wyszedł niedawno z walkami na przestrzeni lat, z którymi musieli się potajemnie mierzyć. Okazuje się, że zawodowy perkusista potajemnie zajmował się swoim nałogiem. Emocjonalna podróż do Trzeźwości nie była łatwą podróżą dla pary, ponieważ Jaclyn zrobiła sobie przerwę od YouTube, gdy Jon cierpiał na napady padaczkowe.

Jon upublicznił emocjonalne zdjęcie na swoim Instagramie z łamiącym serce podpisem.

Jaclyn była na tyle szczęśliwa, że ​​ponownie przesłała swój post i okazała dumę ze swojego męża. cytuje,

„Jestem bardzo dumny z człowieka, którym się stał. Jestem wdzięczny za naszą podróż”.

Krótki życiorys:

Według źródła wiki, perkusista urodził się 22 sierpnia 1988 roku w Houston w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Znakiem urodzenia 29-letniego perkusisty jest Leo. Należy do rasy białej i cieszy się imponującym wzrostem.

Zalecane