blog

Wiki Pisay Pao, Wiek, Mąż, Żonaty, Chłopak, Randki, Rodzina

Nie każdy może wykonać zniechęcającą rolę Cassandry tak perfekcyjnie, jak ta rtęciowa aktorka. Znana z pasjonującej roli w „Z Nation”, Pisay Pao zadebiutowała w filmie „Simply Fobulous” z 2005 roku. Po przejściu trudnego scenariusza we wczesnym dzieciństwie, zyskała sławę po tym, jak dzięki modelowaniu znalazła się w centrum uwagi.

 Pisay Pao's wiki, Age, Husband, Married, Boyfriend, Dating, Family

Kariera i postęp:

Utalentowana aktorka, która rozpoczęła karierę jako aspirująca modelka, podpisała swój pierwszy film w 2005 roku, kiedy wystąpiła jako Chantavy w „Simply Fbulous”. Jako aktorka filmowa wykazała się aktorską wiarygodnością w filmie z 2009 roku zatytułowanym „The Whole Truth”. '

Urodzona w Tajlandii aktorka pokazała swoje umiejętności aktorskie jako Philip Anderson w krótkometrażowym thrillerze „Twój szczęśliwy dzień” w reżyserii Dana Browna. Diva mody była widziana w różnych filmach krótkometrażowych i komercyjnych „Door To Door”. Mając kilka filmów za pasem, wskoczyła do branży telewizyjnej, gdy pojawiła się w odcinku „NCIS: Los Angeles”.

Jednak jej najlepszą dotychczasową pracą było przedstawienie roli Cassandry w serialu horroru „Z Nation”. Jej profesjonalizm można przewidzieć po tym, że poświęcała wiele tygodni na przygotowanie się do postapokaliptycznego dramatu. Ulubiony program fanów miał premierę w 2014 roku i stał się natychmiastowym hitem.

Teraz szykuje się na pełen wrażeń 2018 rok, przygotowując się do krótkiej roli w „We Take the Low Road” i „Bitter Melons” jako Sophia.

Czy Pisay ma chłopaka?

Jej status związku jest niczym innym jak brakującą zagadką, którą wszyscy są ciekawi. Nie ujawniła nic na temat swoich relacji z żadnymi facetami. Można więc się tylko spodziewać, że Pisay do tej pory nie miał żadnego związku małżeńskiego.

rachunek. Po tym, jak pojawiły się ich zdjęcia w mediach społecznościowych, fani szybko spekulowali, że Pisay spotyka się z Natem.

Ale ani Nat, ani Pisay nie potwierdzili swojego związku, co stwarza niejednoznaczną sytuację, a rzekoma para może mieć niespodziankę dla swoich fanów w 2018 roku. Chociaż jej kariera idzie w dobrym kierunku, małżeństwo nie jest jeszcze opcją dla Pisay .

Krótkie życiorys i rodzina:

Urodzona w obozie dla uchodźców w Tajlandii, Pisay otworzyła oczy 1 listopada 1984 roku. Pisay, która obecnie ma 33 lata, uciekła z obozu dla uchodźców w Tajlandii do Seattle wraz z rodziną, gdy miała zaledwie dwa lata. W swojej rodzinie ma siostrę i przyrodniego brata, którzy mieszkają w Auckland w Nowej Zelandii. Stojąc na niskim wzroście 5 stóp i 2 cali, ma szczupłą sylwetkę. Pisay należy do pochodzenia azjatyckiego i ukończyła edukację na Uniwersytecie Waszyngtońskim.

Zalecane