blog

Wil Traval Żonaty, Ślub, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina

Australijska gwiazda serialu Netflixa, Jessica Jones, Wil Traval jest bardzo doskonałym aktorem znanym z większości swoich antagonistycznych postaci w większości seriali. Wil Travel z powodzeniem wcielił się w rolę „Willa Simpsona” w „Jessice Jones” oraz jako „Dr. Jack Quade” w australijskim dramacie „Wszyscy święci”. Nie zdobył też Logie Logie Awards w 2005 roku za Najpopularniejszy Nowy Talent dla Wszystkich Świętych.

 Wil Traval Żonaty, Ślub, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina

Kariera aktorska:

Australijski aktor jest aktywny w branży telewizyjnej od 2003 roku. Mocno akademicki podróżnik, ukończył szkołę średnią w bardzo młodym wieku, gdy miał 16 lat. Znał swoją pasję od samego początku swojej kariery i kręcił filmy krótkometrażowe i występować w teatrach. Chociaż jako starter pracował również jako kelner i musiał walczyć o podciągnięcie skarpetek. Naśladował różne postacie, jak wilkołak i psychopata. Wil odniósł sukces z dużą reputacją, ponieważ pojawił się w wielu serialach telewizyjnych, takich jak White Collar Blue, All Saints, Dexter, Jessica Jones i Arrow. Nadal koncentruje się na swojej karierze i graniu w wielu serialach telewizyjnych.

Wartość netto:

Po zagraniu w różnych popularnych serialach telewizyjnych i kilku filmach Travel musiało zaoszczędzić przynajmniej miliony dolarów. Pomimo jego podejrzanej wartości netto jego zarobki i dochody z zawodu wydają się mieć lepsze. Ponieważ większość jego filmów i seriali telewizyjnych otrzymuje wiele pozytywnych recenzji, a liczba fanów na całym świecie rośnie, trzeba mu zapłacić sporą sumę pieniędzy. Podobnie wygląda na to, że żyje on bardzo wysokiej jakości, razem ze swoją żoną.

Jest żonaty czy nie?

Koniec zamieszania, gwiazda All Saints, Wil Traval nie jest już singlem. Chociaż Wil zrobił wszystko, co w jego mocy, aby jego życie osobiste było bardzo niskie, faktu, że jest teraz żonatym mężczyzną, nie można już ukrywać. Ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną, australijską aktorką Terasa Livingstone. Para miała swój tajny ślub 11 stycznia 2014 roku w Los Angeles w Kalifornii. Wil wciąż się nie otworzył, odkąd zaczęli się ze sobą spotykać. Jego żona Terasa Livingstone jest również jedną ze słynnych australijskich aktorek telewizyjnych i być może natknęli się na oglądanie innych podczas swojej pracy. Jednak para jest teraz szczęśliwym małżeństwem i dzielą miłość i uczucia, które są żywe na ich kontach na Instagramie. Poza tym plotki, że podróże są gejami, nie są prawdziwe, ponieważ jest teraz oddany kobiecie.

Krótki życiorys:

Will Travel urodził się 9 lipca 1980 roku w Victorii na farmie truskawek wraz z rodzicami i rodziną. Chociaż jest Australijczykiem z narodowości, ma część rosyjskiego pochodzenia. Ukończył studia na Uniwersytecie La Trobe z mediami i literaturą, a następnie studiował w Narodowym Instytucie Sztuki Dramatycznej. Od dzieciństwa uwielbiał grać i występować. Przy wzroście sześciu stóp i dwóch cali, zapewniającym jego urodę, ma bardzo uroczą osobowość i dobre serce.

Zalecane