blog

Will Ripley Wiki, wesoły, Wiek, Bio, Żonaty, Wynagrodzenie, Rodzina, Partner

Relacjonowanie niezwykłych i niebezpiecznych historii to obowiązki reportera, ale mało kto może posunąć się do tego stopnia, jak Will Ripley. Opowiedział wiele wspaniałych historii, a jego wywiad z trzema amerykańskimi więźniami w Korei Północnej jest osobliwy. Poza osiągnięciami zawodowymi, Ripley niedawno trafił na nagłówki gazet o swoim małżeństwie z partnerem homoseksualnym.

 Will Ripley Wiki, wesoły, Wiek, Bio, Żonaty, Wynagrodzenie, Rodzina, Partner

Kariera i postęp:

Will Ripley dołączył do KRGV News Channel 5 jako współtwórca w 2004 roku i przez pewien czas współpracował z siecią. Następnie służył jako reporter śledczy i prezenter dla KUSA-TV w Kolorado w latach 2012-2014 i przeniósł się do CNN w lutym tego samego roku.

Ripley opisał wyjątkowe historie, w tym kryzys ukraiński, katastrofę Malaysia Airlines MH17, zniknięcie lotu Malaysia Airlines, zatonięcie MV Sewol i wiele innych. Przekazał również wiele wiadomości z Japonii i regionu Pacyfiku.

Jego ekskluzywny dokument CNN „Secret State: Inside North Korea” stał się najlepiej ocenianym programem informacyjnym telewizji kablowej w czasie swojej premiery w Stanach Zjednoczonych.

Ile wynosi pensja Willa i wartość netto?

Ripley nie podał dokładnych szczegółów swojego statusu finansowego, ale biorąc pod uwagę jego trudności i osiągnięcia, możemy podejrzewać, że cieszy się solidną pensją i majątkiem netto.

Podobnie otrzymał kilka nagród, w tym nagrody Edwarda R. Murrowa, nagrodę Steve'a Pieringera przyznawaną przez Texas Association of Broadcasters i nagrodę Lone Star Emmy.

Żonaty ze swoim gejowskim partnerem!

Zanim przejdziemy do jego związku, ujawnijmy, że Will Ripley jest otwarcie gejem. Obecnie dzieli piękny związek z partnerem, Mattem Love. W grudniu 2017 roku Matt podzielił się słodkim zdjęciem, jak trzymają się za ręce podczas obnoszenia się ze swoimi obrączkami i zaciekawił wszystkich nowym ruchem.

podzielili się swoim zdjęciem, robiąc wielką rewelację, że duet jest małżeństwem od miesiąca. Chociaż nie podał dokładnych dat ich ślubu, posty jasno pokazują, że para związała się pod koniec 2017 roku.

Zalecane