blog

William Brangham Wiki: Wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, PBS, wynagrodzenie

Korespondenci to osoby, które nie mogą sobie pozwolić na chwilowe wyłączenie i muszą w każdej chwili pokazywać swoją spokojną i opanowaną naturę, ponieważ ludzie przed tobą są gotowi osądzić cię za pomocą najmniejszego błędu. William Brangham to człowiek, który ma ten majestatyczny spokój, by stać się jednym z wysoko ocenianych korespondentów. Obecnie pracuje jako korespondent PBS NewsHour.

  William Brangham Wiki: Wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, PBS, wynagrodzenie

Kariera i postęp

Absolwent Colorado College uzyskał tytuł Bachelor of Arts. Zgodnie z jego profilem w Linkedin, karierę rozpoczynał jako producent dla Telewizji Public Affairs. Po trzech latach pracy przeniósł się do WNET New York Public Media w 2010 roku.

Musisz to zobaczyć: Nathan Schwandt Wiki: Wiek, romans, wesoły, praca, brat – wszystko o partnerze Jeffree Star

Po pracy jako adiunkt na Uniwersytecie Columbia Graduate School of Journalism, pracował jako producent i korespondent dla PBS NewsHour Weekend w czerwcu 2013 roku. Następnie przeniósł się do PBS NewsHour w Waszyngtonie jako korespondent i dołączył do gwiazdorskiego korespondenta, takiego jak Magaret Warner , Jeffrey Brown, Lisa Desjardins , John Yang, Mike Taibbi i wiele więcej.

PBS NewsGodzina sześcioodcinkowy serial „Koniec AIDS?” zdobył nagrodę News and Documentary Award w 2017 r. w kategorii „Wybitny raport naukowy, medyczny i środowiskowy”, w której William był korespondentem. Serial zdobył również nagrodę National Academies Communication Award w kategorii „Film/Radio/TV”.

Ile zarabia William?

William Branghamgarner zarobił na swojej karierze jako profesjonalny korespondent prasowy. Według Recruiter średnia pensja korespondenta prasowego w prywatnej firmie wynosi 74 950 USD. Utalentowany korespondent zarabia więc na swojej karierze i pracy tysiące fortun. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie i jakość, którą wnosi do stołu, prawdopodobnie zarabia około milionów bez premii i dodatków.

Życie rodzinne Williama z trójką dzieci!

Korespondent PBS jest aktywny na portalach społecznościowych i informuje swoich fanów i sympatyków o swoim codziennym życiu. A po przeanalizowaniu jego postów w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że jego małżeństwo z żoną, Tory, jest jak otwarta książka.

Chociaż szczegóły jego małżeństwa nie zostały jeszcze ujawnione w mediach, jest żonaty z Torysem i jest ojcem trójki dzieci, dwóch synów i córki. Jego najstarszy syn, Jack, jest entuzjastą piłki nożnej i gra, kiedy tylko jest to możliwe.

Przeczytaj także: Cynthia Erivo Mąż, chłopak, rodzina, wartość netto

Pod koniec 2014 r. William i jego żona Tory przedstawili artykuł, w którym omówiono ryzyko wstrząsu mózgu w piłce nożnej. Ich obawy zyskały moc, gdy ich osobisty lekarz, dr Richard Flyer, zasugerował Jackowi, aby rzucił piłkę nożną.

Pomimo ich obaw, ich troje dzieci jest oszalały na punkcie piłki nożnej, zgodnie ze słowami ich matki Tory i gra do dziś. Pięcioosobową rodzinę łączy silna więź i cieszy się czasem spędzonym ze sobą, gdy tylko ma szansę.

W czerwcu 2017 roku William i jego rodzina zostali zauważeni podczas wspaniałego wypoczynku w Paryżu i opublikował wiele zdjęć, które wyjaśniają piękny czas, jaki spędzili.

Jego udane życie małżeńskie z Torysami dowodzi, że plotki o gejach są fałszywe i bezpodstawne.

Nie przegap: Rachel Bonnetta Wiki, wiek, żonaty, FOX Sports, wynagrodzenie

Krótka biografia Williama

William Brangham urodził się w 1969 roku. Rdzenny Amerykanin należy do rasy białej i stoi na ogromnej wysokości.

49-letni korespondent prasowy uczęszczał do Colorado College, gdzie studiował literaturę angielską i język, kończąc studia licencjackie w dziedzinie sztuki. Jak podają źródła wiki, obecnie mieszka w Waszyngtonie, gdzie pracuje jako korespondent PBS.

Zalecane