blog

William deVry Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wartość netto

Nominowany do nagród Daytime Emmy w 2004 roku William gruz jest kanadyjskim aktorem, który teraz stał się jedną z najsłynniejszych osobistości w przemyśle filmowym i telewizyjnym. William rozwija się w branży, ponieważ robi wiele programów telewizyjnych. Jednak jego znany jest z postaci w amerykańskich telenoweli dziennych - Port Charles, Wszystkie moje dzieci, Odważne i piękne oraz najwyraźniej jego rola w General Hospital jako Julian Jerome. W 2003 i 2004 roku William zdobył nagrodę dla najlepszego złoczyńcy podczas lunchu AMC Fan.

  William deVry Żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, randki, wartość netto

Wiedz o wartości netto i karierze Wiliama

William DeVry, lat 50, gromadzi majątek i fortunę na swojej zawodowej karierze aktorskiej. Zgodnie z PayScale podstawowy dochód aktora lub aktorki w dowolnym ogólnym filmie lub serialu wynosi 50 195 USD rocznie. W ten sposób William rozbija kolosalną sumę majątku ze swojej kariery aktorskiej na tysiące i więcej wartości.

Zobacz: Alexis Randock Wiki, wiek, chłopak, wartość netto

William DeVry słynie ze swojej odważnej osobowości i jako odnoszący sukcesy aktor wiele walczył o tytuł, który posiada teraz. Karierę aktorską rozpoczął w latach 90., występując w regularnych kanadyjskich serialach telewizyjnych. W 2002 roku wszedł do amerykańskiej opery mydlanej, z główną rolą Port Charles w ABC. Później dołączył do All My Children w 2004 roku, gdy był nominowany do nagrody Daytime Emmy dla najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dramatycznym. Devry'ego można zobaczyć w wielu serialach, takich jak The Bold i piękny, InSecurity. Zagrał także powracające role w Nikita i Beauty and the Beasts, Hemlock Grove firmy Netflix. Jest kochany za szeroki zakres postaci w różnych programach. Znany jest również z występów w Earth: Final Conflict, Stargate SG-1, Insecurity i Nikita.

Jeszcze nie zawiązałeś węzła?

William cieszy się radosną więzią ze swoją dziewczyną, amerykańską aktorką, Rebeccą Staab. Para spotyka się od dawna, ale nie cieszyła się życiem małżeńskim. Nie ma wielu aktualizacji ich romansu, ale Willian kiedyś napisał, że się pobrali; jednak Rebecca zaprzeczyła opowieściom i zniszczyła wszystkie plotki i spekulacje, które pojawiły się w kręgu fanów. Być może duet czeka na odpowiedni moment, aby poznać życie małżeńskie i mieć nadzieję, że wkrótce opublikują barwne historie swojego ślubu.

Przeczytaj także: Chase Morrill Wiki, wiek, żona, wartość netto

William Devry ze swoją dziewczyną Rebeccą i ich psami (zdjęcie: Instagram Rebeki)

Oprócz romansu, oboje bardzo lubią psy, a nawet działają na ratunek dla psów. Zapisują się na wychowanie czworonożnych kumpli, którzy są przeznaczeni do morderstwa, rehabilitują ich, a następnie znajdują im lepszy dom. Mieli w swoim domu pięć psów, ale w 2017 roku zmarł jeden z ich pupili, Chalupa, lat 12. Jak informowaliśmy, Chalupa został potrącony przez samochód iw rezultacie spotkał go tragiczna śmierć.

Obecnie para mieszka w zarejestrowanym domu w Hollywood Hills z czterema psami i wiedzie z nimi szczęśliwe życie. Najbardziej znany ze swoich ról w amerykańskich operach mydlanych w ciągu dnia, plotka Williama o byciu gejem okazała się fałszywa. Jednak opowiada się za prawami i godnością gejów, a także podnosi swój głos za pośrednictwem serwisów społecznościowych i mediów.

Dowiedz się więcej: Colton Burpo Wiki, Wiek, Wartość netto, Fakty, Dzisiaj

Krótki życiorys

Urodzony w 1968 roku w Kanadzie William DeVry obchodzi swoje urodziny 20 kwietnia. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo kanadyjskie. Znany aktor ma 1,8 metra wzrostu (5 stóp i 9 cali).

Zalecane