blog

William Jackson Harper Wiki, żona, rodzice, wartość netto, programy telewizyjne

Amerykański aktor telewizyjny William Jackson ożywia media społecznościowe i tabloidy o swoim nadchodzącym filmie Midsommer. Jest doceniany za zdobycie nagrody Audie dla młodych słuchaczy. Lecąc do Nowego Jorku w pogoni za swoim marzeniem w aktorstwie, motywacja Williama rozpadła się, gdy pozostał bezradny w poszukiwaniu miejsca w przemyśle rozrywkowym. Jednak po występie w Dobrym miejscu nigdy nie musiał oglądać się za siebie.

 William Jackson Harper Wiki, żona, rodzice, wartość netto, programy telewizyjne

Związek Williama z Ali Ahnem; Potwierdza życie miłosne?

William Jackson Harper, który twierdzi, że jest czarnym kujonem, spotyka się z kobietą o imieniu Ali Ahn.

Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy William opublikował zdjęcie z Ali Ahn na swoim koncie na Instagramie. Dając przebłyski Ali, William dał swoim 121 tysiącom obserwatorów na Instagramie coś, co mogło się pocieszyć.

William Jackson Harper pozuje do selfie z Ali Ahn 6 listopada 2016 r. (Zdjęcie: Instagram)

Następnie 8 stycznia 2018 r. Dobre miejsce Aktor rozwiązał niezliczone pytania swoich zwolenników, gdy powiedział, że lubi Ali.

Choć on nie mówi o ich więzi, delektuje się owocnym czasem spędzonym z Alim. Podczas gdy jego oś czasu w mediach tętniła agitacją fanów, by poznać fakty o jego rzekomej dziewczynie, zwrócił się do Ali „swojej pani”. Zdjęcie zostało uwierzytelnione, gdy Ali przesłała to samo zdjęcie 20 maja 2017 r., mówiąc, że pojechała na weekend ze swoim psem z miękkimi uszami.

Para uwielbia spędzać ze sobą czas, ale jeszcze nie uczyniła swojego związku randkowego oficjalnym. Na razie nie cieszy się jeszcze życiem ze swoją żoną.

Przed Ali William był w związkach i wspomniał o posiadaniu dziewczyny, z którą oglądał wideo z Fade.

Rodzice Williama; Przyjmuje nazwisko panieńskie matki!

William Jackson, który pozostaje małomówny w ujawnianiu swoich rodziców, przekazał teraz kilka szczegółów na ich temat w magazynie Vulture. Wielu fanów pytało o jego związek z Samuelem L. Jacksonem i Zoe Jackson , ponieważ drugie imię Williama Jackson przypadkowo pasowało do nazwiska Samuela.

Następnie uzasadnił swoje drugie imię. Podczas rozmowy z Vulture, powiedział, że jego nazwisko urodzenia „William Fitzgerald Harper” jest zbyt długie i nie pasuje do jego zawodowego nazwiska. Zastąpił więc nazwisko panieńskim nazwiskiem matki i twierdził, że jego przeprowadzka była również zaszczytem dla jego rodziców. Cóż, jego matka rzeczywiście zasługuje na ten zaszczyt, która wychowywała go jako samotną matkę od dzieciństwa dając miłość zarówno ojca jak i matki.

Wartość netto Williama; Prawie przestaję działać!

William gromadzi bogactwo dzięki swoim umiejętnościom aktorskim. Pozyskuje dochody z seriali, Dobre miejsce od 2010 roku. Zdobył też fortunę dzięki swojej roli w filmach i programach telewizyjnych, takich jak Przez całą drogę, prawdziwa historia, jak powiedzieć, że jesteś dupkiem, oraz Patersona.

William, który zdobył uznanie za swoje umiejętności aktorskie, przeszedł kiedyś trudny okres. Po ukończeniu w wieku 23 lat Uniwersytetu Sztuki i Projektowania w Santa Fe przeniósł się do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę aktorską. Myślał nawet o rzuceniu aktorstwa, ale Dobre miejsce zapukał do jego drzwi i dał absolutny „wysokość” występu.

Od 2018 roku William pracuje nad nadchodzącym amerykańskim horrorem Połowa lata który ma się ukazać 9 sierpnia 2019 roku.

William Wiki, Wysokość

Urodzony 8 lutego 1980 r. w Dallas w Teksasie, William ma 1,77 m wzrostu. Jego prawdziwe imię to William Fitzgerald Harper. Urodzony w Dallas aktor ma czarną osobowość i posiada obywatelstwo amerykańskie. czarne pochodzenie etniczne.

Zalecane