blog

Willie Edwards Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, ludzie z bagien

Willie Edwards, który jest łowcą bagien, jest znany ze swojego serialu telewizyjnego „Swamp People”, który zagrał u boku jego ojca, Juniora Edwardsa. Edward, który wybiera Swamp Louisiana zamiast luksusu, nie jest zwyczajną jednostką, która przetrwała pomimo przytłaczających przeszkód. Będąc nosicielem flagi historycznej rodziny Edwardsów, wywierał znaczną presję na swoje młode ramię, ale wziął na siebie odpowiedzialność ze względną łatwością.

 Willie Edwards Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, ludzie z bagien

Ile jest wart netto Williego?

Willie Edwards zebrał swoją fortunę dzięki wędkarstwu komercyjnemu i występowaniu w reality show u boku swojego ojca Juniora Edwardsa. Ojciec i syn mają łączną wartość netto 500 tysięcy dolarów. Z firmy produkcyjnej nośnik oryginalny, Willie otrzymuje roczne płatności, ponieważ występuje w serialach telewizyjnych Ludzie z bagien od 2010.

Łowca bagien i Junior pojawili się po raz pierwszy 22 sierpnia 2010 r. Pojawił się w programie History Channel Ludzie z bagien i otrzymał rekordowe oceny od widzów. W 7. sezonie Junior Edwards opuścił program, a Willie pojawił się jako samotny wojownik rodziny Edwardsów. Dwuosobowa rodzina wniosła do serialu świeżość i młodzieńczy klimat.

Program miał gwiazdorski skład z legendarnymi myśliwymi, takimi jak Jakub Landry , Jay Paul Molinere , Troy Landry , Tommy Chauvin, Junior Edwards i Theresa Edwards. Willie poszedł w ślady swojego ojca Juniora i zaczął polować na aligatory, ryby i kraby na bagnach południowej Luizjany.

Czy „ludzie bagienni” pozwalają mu na małżeństwo?

Łowca bagien spędza większość czasu z mokrą stopą, próbując uratować kilka aligatorów i ryb. Ma minimalną ilość czasu, aby skoncentrować się na swoim życiu osobistym i randkowaniu. Od najmłodszych lat pociągała go pasja ojca i podążał za swoją pasją zostania łowcą bagien.

Jest przyzwyczajony do amortyzowanej stopy, ale każda dziewczyna pomyślałaby sto razy, zanim zaczęłaby żyć tak, jak on. Jak ' Ludzie z bagien „Gwiazda”, pozostał ostatnim człowiekiem z rodziny Edwardsów w programie i wypełnił 150 tagów w 2017 roku. Przygotowuje się na więcej, polując solo w 2018 roku z zamiarem wypełnienia swoich tagów. Obecnie doskonali swoje umiejętności łowieckie, aby wypełnić więcej swoich tagów.

Dzieli oficjalną stronę ojcu, ale jest oddany ich życiu łowieckiemu i rzadko dzieli się swoim życiem osobistym. Od maja 2018 r. podobno nie jest żonaty i nie ma żony, ale cieszy się życiem łowcy bagien i nie zastanawia się nad brakiem randek.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

Według źródeł wiki Willie, który urodził się jako William Edwards, mieszka w Luizjanie, południowo-wschodnim stanie USA nad Zatoką Meksykańską. Urodził się dla rodziców Juniora Edwardsa i Theresy Edwards w małej trzyosobowej rodzinie.

Gwiazda reality show otrzymał wczesną edukację od swojego ojca Juniora Edwardsa, aby przetrwać i polować w Luizjanie. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma przyzwoity wzrost i utrzymuje szczupłe, ale sprawne ciało.

Zobacz też: Jacob Landry Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto, 2017

Zalecane