blog

WillNE Wiki: Wiek, dziewczyna, prawdziwe imię

WillNE to brytyjska sensacja internetowa. Zyskał sławę dzięki własnemu kanałowi YouTube. WillNE, którego prawdziwe nazwisko brzmi Will Lenney, zgromadził na swoim kanale YouTube ponad 1,3 miliona subskrybentów. Znany jest z filmów reakcyjnych i komentarzy do popkultury. W swoim niedawnym występie na kanale Calluma w lipcu 2018 roku ujawnił o swojej dziewczynie i strachu przed ciążą przez swoją byłą dziewczynę. Mówi, że marzy o posiadaniu dziewczyny, ale jednocześnie sugeruje swoim zwolennikom, aby w najbliższym czasie nie szukali jego miłosnych zainteresowań.

  WillNE Wiki: Wiek, Dziewczyna, Prawdziwe Imię

W swoim niedawnym występie na kanale Calluma w lipcu 2018 roku ujawnił o swojej dziewczynie i strachu przed ciążą przez swoją byłą dziewczynę.

Marzenia o posiadaniu dziewczyny; Ujawniono tajemnicę randkową!

Pochodzący z Newcastle wspomniał o śnieniu dziewczyny w tweecie z 7 lutego 2017 r. W tweecie YouTuber powiedział, że jest w porządku, ponieważ marzy również o posiadaniu dziewczyny.

k 15 września 2016 r. opublikował zrzut ekranu samozwańczego konta dziewczyny WillNE na Twitterze. Kobieta o imieniu Sam (Dziewczyna NE) na Twitterze twierdziła, że ​​zagrała w filmie WillNE. WillNE sarkastycznie powiedział, że to rozwój na froncie dziewczyny.

Will przesłał również film zatytułowany NAJCIERNIEJSZE PARY INTERNETU 25 listopada 2016 r. W filmie YouTuber zaleca swoim obserwatorom, aby w najbliższym czasie nie wyszukiwali słów kluczowych, takich jak „Wiadomość do mojej dziewczyny”.

Youtuber odbył dziwaczną rozmowę na Twitterze 25 lipca 2017 r. ze swoim kolegą z YouTube, True Geordie i piłkarzem Jimmym Conradem. Prawdziwy Conrad oznaczył WillNE'a tajemniczym zdjęciem całującej się pary. Jimmy następnie dołączył do rozmowy i powiedział, że nadszedł czas, aby WillNE znalazł dziewczynę. Artysta odpowiedział wówczas, że co zrobił, by zasłużyć na takie obrazy.

Musi jednak wyjść na jaw, że spotyka się z nową dziewczyną. w wideo wysłane przez Callum McGinley 16 lipca 2018 r. w OCENA MECZ Z WILLNEM, Callum twierdził, że była dziewczyna WillNE'a pokazała mu pozytywne zdjęcia z testów ciążowych.

WillNE wyjaśnił następnie, mówiąc, że jego była dziewczyna dowiedziała się o swojej nowej dziewczynie dzięki historii na Instagramie i powiedziała mu, że jest w ciąży. Ale zdjęcia, które wysłała, zostały właśnie zrobione z Google.

Po tym, jak film stał się wirusowy, jego strony w mediach społecznościowych są wypełnione pytaniami fanów o jego najnowsze zainteresowania miłosne.

Callum opublikował również kolejny film z niesławnym YouTuberem Deji Olatunji nazywa INSULTS MECZ vs. DEJI 15 kwietnia 2018 r.

Życie rodzinne: tata zmaga się z przednią kamerą

Uchwyty w mediach społecznościowych WillNE są wypełnione licznymi i zabawnymi postami ze zdjęciami o jego ojcu. Użytkownik Twittera o imieniu Tylan udostępnił zdjęcie mężczyzny 29 grudnia 2016 r. i zapytał WillNE o tożsamość tej osoby. WillNE odpowiedział następnie 31 grudnia 2016 r. i wspomniał, że jest jego ojcem i zmaga się z przednim aparatem.

Udostępnił również tweeta 18 listopada 2016 r. i wspomniał, że jego tata ma 54 lata.

1 kwietnia 2015 r. powiedział, że chciałby zrobić kawał i nakręcić z mamą film z kwietnia. Wspomniał również, że jego matka jest zbyt mądra i trudno byłoby jej zrobić żart.

Ile jest wart netto WillNE?

22-letni YouTuber zebrał znaczną część swojej wartości netto ze swojej kariery na YouTubingu od 2011 roku. Zbiera przychody ze swoich filmów na YouTube, które są oglądane w milionach. Według Social Blade sensacja internetowa zarabia miesięcznie od 2,9 do 45,8 tys. USD, a jego roczne wynagrodzenie waha się od 34,3 tys. do 549,2 tys.

Will zaczął przesyłać filmy na swój kanał w wieku 16 lat od 30 października 2011. Oprócz YouTube ma ponad 303 tys. obserwujących na Instagramie i zgromadził ponad 377 tys.

Krótki życiorys

WillNE urodził się jako Will Lenney i obchodzi swoje urodziny 11 marca. Urodził się w 1996 roku, jego rodzice wychowali go w Newcastle. Jak na wiki, YouTuber stoi na wysokości 1,83 metra (6 ') i należy do rasy kaukaskiej. Jego znakiem urodzenia są Ryby.

Ma psa o imieniu Darcey.

Zalecane