blog

Xolo Maridueña Wiki: Rodzice, Rodzeństwo, Wzrost, Wartość netto, Dziewczyna, Randki

Xolo Maridueña słynie z roli Victora w serialu NBC Parenthood, którego premiera odbyła się w 2010 roku. Cóż, 16-letni aktor telewizyjny w bardzo młodym wieku stał się ulubieńcem fanów. Xolo zachwyca teraz publiczność amerykańskim serialem internetowym Cobra Kai, który jest serialem opartym na The Karate Kid. Aktor jest również związany z fundacją Alex's Lemonade Stand fundacji raka dzieciństwa.

 Xolo Maridueña Wiki: Rodzice, Rodzeństwo, Wzrost, Wartość netto, Dziewczyna, Randki
 • Rodzeństwo
 • Xolo Maridueña słynie z roli Victora on Rodzicielstwo NBC który miał swoją premierę w 2010 roku. Cóż, 18-letni aktor telewizyjny w bardzo młodym wieku stał się ulubieńcem fanów. Xolo zachwyca teraz publiczność w amerykańskim serialu internetowym kobra kai , seria oparta na Dziecko karate . Aktor jest również zaangażowany w fundację na rzecz raka u dzieci Stoisko z lemoniadą Alex .

  Ile jest warte netto Xolo?

  Urodzony w Kalifornii aktor zebrał swoją wartość netto ze swojej zawodowej kariery aktorskiej. Xolo rozpoczął swoją zawodową karierę aktorską w wieku dziesięciu lat. Od tego czasu pojawił się w kilku serialach telewizyjnych, które pomogły mu zdobyć chwałę i fortunę.

  Zobacz: Ken Dilanian Wiki, wiek, małżonek, rodzina, wartość netto

  Wśród jego seriali telewizyjnych, jego rola Victora Grahama w Rodzicielstwo zdobył ogromne uznanie i uczynił go sensacją dla nastolatków. Następnie pojawił się w serialu Główne przestępstwa w 2013 roku, co pomogło mu zwiększyć dochód. Od teraz Xolo wciela się w postać Miguela w youtube czerwony seria kobra kai .

  Umawiasz się ze współgwiazdą z „Cobra Kai”?

  Od 2019 r. Xolo Mariduena pozostaje w kojącej relacji z kobra kai współgwiazda, Hannah Kepple. Hannah, która występuje jako Moon w serialu potwierdziła, że ​​zaczęła spotykać się z Xolo w kwietniu 2019 r. Wspomniała;

  „Cóż, spotykam się z Xolo (Maridueña), który gra Miguela”.

  Jak potwierdził Kepple, rozpoczęli swój związek jako przyjaciele, a dzięki flirtującym przyprawom zmieszanym z ich więzią później okazał się romantyczny w drugim sezonie serialu. Chociaż duet nie miał razem bardziej rozbudowanej sceny, cieszyli się dobrymi momentami nawet na planie Kobra Kai.

  Przedstawiają również swoje wymiary miłosne za pośrednictwem aktualizacji w mediach społecznościowych. Na przykład 8 maja 2019 r. Poszli razem na bal, gdzie Hannah pojawiła się w czerwonej kwiecistej sukni, a Xolo towarzyszył jej w czarnym garniturze. Podobnie para spędza czas na przygodach na świeżym powietrzu i wakacjach.

  Para świętowała również urodziny Xolo 9 czerwca. Hannah życzyła mu ciepłego życzenia urodzinowego poprzez post na Instagramie, w którym udostępniła swoje zdjęcie, jak całuje go w policzek.

  Jednak usunęli wszelkie ślady swojego związku ze swoich mediów społecznościowych, dlatego nie wiadomo, czy ich związek jest nadal nienaruszony.

  Instagram Hanny)

  Historia randkowa!

  6 kwietnia 2018 r. Xolo spotykał się z piękną kobietą, Jayką Noelle, modelką z Los Angeles i instagramową sensacją. Para wzięła udział w balu maturalnym i wyglądała idealnie jak na zdjęciach.

  Jayla również udostępniła zdjęcie tego samego dnia i wspomniała, że ​​jest w dobrych rękach, tak jak jej randka na bal kobra kai . Jednak Xolo nie nazwał jej jeszcze swoją dziewczyną. Ale często widuje się ich, jak komentują swoje zdjęcia na Instagramie.

  Xolo Maridueña ze swoim balem, Jayka Noelle udostępniła 6 kwietnia 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

  Przeczytaj także: Dan Short Wiki, Net Worth, Rodzina, Żona

  Podziw wobec rodziny

  Rodzice Xolo wychowali go w Los Angeles w Kalifornii. Urodził się jako jedyny syn w rodzinie i miał dwoje rodzeństwa; starsza siostra Talia i młodsza siostra Oshun. Często dzieli się chwilą z rodziną z fanami na Instagramie, niezależnie od tego, czy chodzi o życzenia tacie z okazji dnia ojca, czy o spędzenie z rodziną wakacji noworocznych.

  Xolo udostępnił swoje zdjęcie ojcu i siostrze na Instagramie w dniu 19 czerwca 2017 r., gdzie wspomniał, że ma szczęście mieć tak wspierającego ojca.

  Ma też świetne relacje z matką. Życzył matce 10 maja 2015 r., dzieląc się starym zdjęciem, gdy był w ramionach matki.

  Instagram)

  Może ci się to spodobać: Andrew Frankel Wiki, wiek, ślub, żona, Bridget Moynahan, wartość netto

  Krótki życiorys

  Urodzony w 2001 roku Xolo Maridueña obchodzi swoje urodziny 9 czerwca każdego roku. Stojąc na wysokości 1,73 metra (5 stóp 8 cali), Xolo mieszka obecnie z rodzicami i siostrami w Los Angeles w Kalifornii. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego z meksykańskim, kubańskim i ekwadorskim pochodzeniem, zgodnie z wiki. Poza tym działając, jego hobby to taniec, śpiew i karate Shotokan.

  Zalecane