blog

Y'lan Noel Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, randki, wesoły, rodzice, wzrost

Wielu aktorów i bohaterów chce wcielić się w bohatera, a nie w antagonistę. Y’lan Noel nie jest wyjątkiem. Jego rola w popularnym serialu Insecure pokazuje go głównie jako złego faceta. W amerykańskim serialu komediowo-dramatowym Y'lan wcielił się w postać Daniela Kinga w serialu Insecure. Wystąpił także w filmach takich jak The Spartan King i The First Purge.

 Y'lan Noel Wiki, Age, Birthday, Girlfriend, Dating, Gay, Parents, Height

Szybkie informacje

 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost

Wielu aktorów i bohaterów chce wcielić się w bohatera, a nie w antagonistę. Y’lan Noel nie jest wyjątkiem. Jego rola w popularnym serialu Niepewny głównie pokazuje go jako złego faceta.

W amerykańskim serialu komediodramatycznym Y'lan wcielił się w postać Daniela Kinga w serialu Niepewny . Pojawiał się także w filmach takich jak Spartański król oraz Pierwsza czystka.

Niebezpieczna rola Y'lana Noela ; Homofoby krytykujące społeczność gejowską

Y'lan Noel wcielił się w rolę Daniela Kinga w drugim sezonie amerykańskiego serialu komediowo-dramatowego Niepewny od 28 roku życia. W serialu jego członek obsady, Yvonne Orji wcieliła się w postać Molly Carter . Niepewny gwiazdy Issa Rae w głównej roli, podczas gdy inni członkowie obsady obejmują Jay Ellis , Dominik Perry , Lisa Joyce , i wiele więcej.

Podczas jednego z odcinków Niepewny, członkowie obsady, tacy jak Y'lan Noel, Wade Allain-Marcus, Jay Ellis , a Sarunas J. Jackson zostali zauważeni, gdy popisywali się swoimi ciałami w maju 2018 r. Po tym w Internecie pojawiło się wiele krytykujących komentarzy i kilka homofobicznych trolli zostało pozostawionych w prasie.

Y'lan Noel ze swoim członkiem obsady na Insecure (Zdjęcie: Twitter)

Potem pojawił się członek obsady Y'lana, Sarunas J. Jackson, i bronił swoich członków obsady. Odpowiedział na negatywny komentarz na temat homoseksualizmu i powiedział, że bycie gejem nie jest problemem.

„Jak ludzie mogą być homofobami? Wiesz, jesteśmy grupą mężczyzn, którzy zdjęli koszulki i robimy GQ to numer komediowy i nazywa się nas gejem, w górę iw dół, prawda? Pamiętaj, że nikt z nas nie jest gejem w tej grupie, a nawet jeśli ktokolwiek z nas był, kogo to obchodzi? Nie o to chodzi. Powiem ci jednak, na czym polega problem”.

Widziano, jak wspierał społeczność LGBT i kazał ludziom szanować ich.

Czy Y'lan ma sekretną dziewczynę?

Y'lan Noel milczy na temat ujawnienia swojej możliwej dziewczyny. Rzadko widywano go na jakimkolwiek wydarzeniu z kobietami, co utrudnia poznanie jego możliwego romansu.

Nie ma też oficjalnych kont w mediach społecznościowych. W rozmowie z magazynem The Fader powiedział, że jest „ zbyt nudne ” dla mediów społecznościowych, a jego IG będzie” słaby ”. W związku z tym jest prywatny i nie zdradzał swojego romansu z fanami. Na razie nie wypowiedział się fanowi o swojej możliwej dziewczynie.

30-letni aktor wystąpił także w thrillerze grozy, Pierwsza czystka w 2018 roku i grał wiodącą rolę Dymitra. W 2019 roku ma przedstawiać postać w Weekend. Tak więc Y'lan koncentruje się na swojej karierze, zamiast spotykać się z dziewczyną.

Zobacz też: Francia Raisa Chłopak, Mąż, Rodzice, Wartość netto

Krótki życiorys

Urodzony w 1988 roku na Brooklynie w stanie Nowy Jork Y’lan Noel obchodzi swoje urodziny co roku 21 maja. Y'lan wychowywał się wraz z rodzicami, a później przeniósł się do Stone Mountain w stanie Georgia.

Y'lan ma obywatelstwo amerykańskie i należy do afropanamskiego pochodzenia. Uczęszczała do Morehouse College. Później przeniósł się do Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim zgodnie z wiki. Y'lan jest kilka cali wyższy niż Issa Rae , twórca i członek obsady Niepewny, który stoi na wysokości 1,75 m (5' 8 cali).

Zalecane