blog

Yalda Hakim Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner, Rodzina, Wiek

Yalda Hakim, laureatka Pokojowej Nagrody Narodów Zjednoczonych dla Mediów za najlepszą australijską audycję telewizyjną, jest utalentowaną dziennikarką, która obecnie pracuje w BBC World News Channel. Potrafiła przyciągnąć uwagę z różnych części świata. Pochodząca z Afganistanu, martwi się także kobietami i dziećmi w krajach objętych wojną.

  Yalda Hakim Żonaty, Mąż, Chłopak lub Partner, Rodzina, Wiek

Jaka jest wartość netto Yaldy Hakim?

Po latach pracy Yalda Hakim była w stanie podsumować całkiem niezłe oszczędności. Chociaż Hakim ma szacowaną wartość netto na milion dolarów, podczas gdy jej roczna pensja ma wynosić od 50 000 do 80 000 funtów rocznie. Wydaje się, że żyje na wysokim poziomie, ponieważ zarabia i była w stanie utrzymać swoje życie i żyć bardzo zdrowo.

Możesz polubić: Laura Tobin Wiki, Ślub, Mąż, W Ciąży, Dziecko, Rodzice, Wzrost

Profesjonalne życie

Hakim, lat 35, rozpoczęła karierę jako dziennikarka kadetów w SBS World News Australia. Później pracowała dla Dateline w 2008 roku i nakręciła swoją pierwszą historię zatytułowaną „Kabul Yaldy”. Spełniła swoje zadanie od śledztwa w nagłówkach gazet po reportaże z Libii podczas arabskiej wiosny. Z powodzeniem zbudowała lub rozwinęła swoją karierę dziennikarską, zdobywając wiele międzynarodowych doświadczeń. Do BBC dołączyła w 2013 roku, będąc do tej pory przykładem najlepszej dziennikarki. Została również wymieniona w finale konkursu Młodego Australijskiego Dziennikarza Roku.

Yalda Hakim pielęgnuje życie miłosne z inżynierem awioniki

Urocza i piękna dziennikarka BBC, Yalda Hakim, która zawsze ukrywała swoje życie osobiste przed zasięgiem mediów, teraz ujawniła swoje romantyczne życie swoim fanom i obserwatorom. Jest żoną Abeda Rashida, inżyniera awioniki. Ona i jej chłopak Abed podobno są w związku małżeńskim od ośmiu lat.

Nie chcesz przegapić: Nihal Arthanayake Żonaty, żona, rodzina, rodzice, pochodzenie etniczne, BBC, wzrost

Chociaż Yalda i jej mąż są małżeństwem, nie byli ze sobą w tradycyjnym związku. Mieszkała w Londynie, podczas gdy jej mężczyzna mieszkał w Oksfordzie i miał romans na odległość. Później para się zebrała, ale sprawy nie poszły tak gładko, jak się spodziewali. Radziła sobie ze znalezieniem miejsca w branży, gdy jej małżonek pracował w Siłach Powietrznych i zniknął na trzy miesiące. Niemniej jednak Hakim poradziła sobie ciężko i stała się wsparciem dla swojego mężczyzny. Z drugiej strony Abed również niesamowicie ją wspiera i lubi patrzeć na to, co robi.

Yalda Hakim pozowała do selfie ze swoim partnerem Abedem Rashidem w Laguna Beach w Kalifornii 27 lipca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Niedawno, 15 września, spędziła wspaniały czas z mężem i ich rodziną w Atenach w Grecji. Zrobiła nawet rodzinne zdjęcie z mnóstwem wspomnień i podzieliła się nim ze swoimi fanami na Instagramie. Jak na razie Yalda utrzymuje zdrową więź ze swoim mężem.

Przeczytaj więcej o dziennikarzu BBC: Reeta Chakrabarti Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, Siostra, BBC, Wzrost

Krótki życiorys

Urodzona w Afganistanie 8 maja 1983 r. Yalda Hakim wraz z rodzicami i rodziną przeprowadziła się do Australii. Zna ponad sześć języków urdu, farsi, angielski, hindi, paszto, dari i uczy się mandaryńskiego.

Ukończyła Macquarie University w Bachelors of Arts w 2004 roku, a później uzyskała dyplom z dziennikarstwa w Macleay College. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, a także w innych serwisach społecznościowych.

Zalecane