blog

Yammy Xox zamienił chłopaka w dziesięcioletniego męża - True Love Story

Brytyjski YouTuber Yammy Xox cieszy się swoim czteroletnim małżeństwem ze swoim mężem YouTuberem. Od ślubu na Florydzie para przeszła długą drogę, nie pod względem odległości, ale związku.

 Yammy Xox zamienił chłopaka w dziesięcioletniego męża - True Love Story

Dzieli śluby z chłopakiem od dziesięciu lat

Ceremonia ślubna Yammy'ego była jednym z najpiękniejszych małżeństw, jakich można być świadkiem. I nie będzie błędem stwierdzenie, że miejsce jej ślubu jest dla większości z nas wymarzonym miejscem.

Wymieniła przysięgę ze swoim długoletnim chłopakiem z YouTubera, Kyle'em, 12 kwietnia 2017 r. w Disney's Wedding Pavillion po prawie dziesięciu latach randkowania. Podzieliła się przebłyskami swojego małżeństwa na swoim kanale YouTube w dniu 2 sierpnia 2017 r.

Para przyleciała z Anglii na Florydę w USA z bliskimi przyjaciółmi i rodziną na wystawną ceremonię.

YouTuber twierdził, że w czasach szkolnych miała syna i uratowała ją pod każdym względem. Powiedziała, że ​​bez syna nie poszłaby na studia i nie robiłaby YouTube'a.

5 maja 2015 r. napisała na Twitterze, że jej syn poprosił ją o kolejne dziecko, ponieważ chciał, aby brat się z nim bawił. Ale życzenie jej syna się nie spełniło.

Jaka jest wartość netto Yammy'ego Xoxa?

Yammy zdobyła większość swojej wartości netto dzięki karierze w YouTube.

Zarabia jako gracz i bloger. Według Social Blade Yammy zarabia miesięcznie od 4,2 do 66,6 tys. USD, a jej roczny dochód waha się od 49,9 do 799 tys. Wygląda na to, że jej szacunkowa wartość netto wynosi około tysiąca dolarów.

Podobnie jej mąż Kyle również zarabia fortunę na swoim kanale YouTube o nazwie kolejny 1990 od 2007.

Krótki życiorys

Yammy Xox, którego prawdziwe nazwisko brzmi Yasmin Uddin, urodził się 22 czerwca 1994 roku w West Yorkshire w Anglii. YouTuber stoi na wysokości 1,64 m (5 stóp 4”) i posiada białe pochodzenie etniczne. Ma dwóch braci i przyrodniego brata.

Zalecane