blog

Yaron Varsano Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o mężu Gal Gadota

Yaron Varsano zgromadził swoją wartość netto dzięki swojej pracy jako biznesmen nieruchomości. Jest mężem słynnej izraelskiej aktorki i modelki. Jest izraelskim deweloperem, który był właścicielem hotelu w Tel Awiwie, hotelu Varsano. Jest także fanem zespołu muzycznego Red Hot Chili Pepper i od czasu do czasu omawia jego hity z lat 90. i ich twórczość muzyczną.

  Yaron Varsano Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto – wszystko o Gal Gadot's Husband

Jak Yaron Varsano zebrał swoją wartość netto?

Yaron Varsano zgromadził swoją wartość netto dzięki swojej pracy jako biznesmen nieruchomości. Yaron i jego brat Guy Varsano sprzedali swój hotel o nazwie Hotel Varsano, rosyjskiemu miliarderowi Romanowi Abramowiczowi w 2015 roku. Według Globes, Roman zapłacił 100 milionów NIS, co równa się 28 milionom dolarów za zakup Izraelski hotel. The Klub piłkarski Chelsea właściciel mógł z łatwością pozwolić sobie na swój hotel, ponieważ jego wartość netto wynosi 10 miliardów dolarów.

Jeśli chodzi o jego żonę Gal Gadot, zebrała wartość netto 8 milionów dolarów. Jest jedną z trzech najlepiej zarabiających aktorek i jest znana z roli w filmie z 2017 roku Cudowne Kobiety . Jej film zebrał na całym świecie 1,4 miliarda dolarów.

Yaron jest poprzednim właścicielem trzygwiazdkowego butikowego hotelu, Hotel Varsano z siedzibą w Hevrat Shas St 11-17, Tel Aviv-Jafo, Izrael. Pomimo reputacji Yarona w branży nieruchomości, jego zawód publicznie pozostaje w cieniu, podczas gdy praca jego żony jest na najwyższym poziomie.

Ich historia miłosna: specjalna propozycja dla dziewczyny

Yaron i Gal poznali się w 2006 roku przez wspólnych przyjaciół na bajecznej imprezie na izraelskiej pustyni. Impreza dotyczyła jogi, czakr i zdrowego odżywiania. Yaron był dziesięć lat starszy od Gala, ale to nie powstrzymało ich od randkowania. Para, która uznała się za idealnego, zaczęła się spotykać w 2006 roku.

Na drugiej randce Yaron przysiągł Galowi, że poślubi ją w ciągu dwóch lat. Gal początkowo był zdezorientowany jego słowami, ponieważ miała zaledwie 21 lat, podczas gdy Yaron miał 31. Yaron oświadczył się jej w 2008 roku, a Cudowne Kobiety aktorka uznała, że ​​Yaron był „poważny” w odniesieniu do ich związku. Wreszcie para dostała żonaty dnia 28 września 2008 r.

Yaron Varsano i jego żona Gal Gadot (zdjęcie: Instagram)

Później w październiku 2016 roku jego żona odwiedziła flagowy sklep Tiffany & Co. w Los Angeles i ujawniła Yaron ją zaproponował w „bardzo szczególny” sposób. Aktorka powiedziała również, że noszenie obrączki po raz pierwszy stało się dla niej ukochanym wspomnieniem. Chemia Yarona z Galem pozostała niepodważalna od czasu ich spotkania.

Z zadowoleniem przyjmuje dzieci; Radowanie się z rodziną

Para ma dwie córki, Almę Versano i Mayę Versano. Swoją pierwszą córkę, Almę Versano, powitali w 2011 roku. Pięć lat później, w marcu 2017 roku, powitali swoją drugą córkę Mayę.

Alma, która ma teraz siedem lat, często dołącza do matki podczas kręcenia jej filmów. Ich młodsza córka, Maya, również skończyła rok. Czteroosobowa rodzina raduje się z życia, wychowując razem córki.

Krótki życiorys

Yaron, urodzony w 1975 roku, obchodzi urodziny 28 czerwca. Jak na wiki, urodził się w Amsterdamie w Holandii. Ma narodowość izraelską i pochodzi z Holandii. Ukończył Nowojorski Instytut Technologiczny w Starym Westbury w Nowym Jorku.

Zalecane