blog

Yoanna House Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Modelka i projektantka mody, która wygrała drugi cykl konkursu American's Next Tope Model, a następnie zaprezentowała program reality „Queen Bees” w 2008 roku, która jest również kierownikiem IMG Models, jest Yoanna House. Yoanna urodziła się w Jacksonville na Florydzie w Stanach Zjednoczonych 19 kwietnia 1980 roku jako córka kanadyjskiego ojca i meksykańskiej matki. W tym samym miejscu dorastała ze swoim rodzeństwem.

 Yoanna House Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki i wartość netto

Kariera i wczesne życie:

Od dzieciństwa pasjonowała się modą, ponieważ jej babcia promowała modę. Po tym, jak powiedziano jej, że ta dama jest zbyt gruba, aby modelować, zrzuciła czterdzieści pięć funtów i wygrała pokaz American Next Top Model. House uczęszczał na Uniwersytet Północnej Florydy, skąd ta pani ukończyła kierunek stosunki międzynarodowe i studia azjatyckie. Yoanna jest zwycięzcą „Cycle 2” amerykańskiego Next Top Model i była modelką na wybiegu podczas Mercedes-Benz Fashion Week. House widział także serial telewizyjny EVE w 2004 roku, a latem 2008 roku zaczął prowadzić reality show The N 'Queen Bees'. Jednak House jest jedną z odnoszących sukcesy amerykańskich modelek.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ta utalentowana modelka ma wartość netto 1,5 miliona dolarów, a także świetną pensję. Według niektórych wiki źródło podało, że zainwestowała w jakiś sektor mody. Jednak ma również własną firmę modową IMG Models (1st Opining Model Management, Wilhelmina Models). Ma również własny dom w Nowym Jorku, pełen luksusowych i dobrze urządzonych, co oznacza, że ​​również spędza swoje cenne życie. Tymczasem ta piękna dama płaci jej również znacznie większe kwoty na prace społeczne i fundusze charytatywne, a ostatnio pomaga także afrykańskiemu rodzimym dziecku w ich edukacji.

Jej życie małżeńskie: mąż i syn?

To prawie pełna informacja o jej karierze i majątku, ale co z jej życiem prywatnym. Albo żonaty, albo randki, albo mąż, albo chłopak, a także romanse, związki i dzieci. Nie ma pełnych szczegółów dotyczących jej życia małżeńskiego, a także życia osobistego. Ale opowiedziała nam o swoim życiu jako mężatki. Pomimo tego, że jest sławną modelką na wybiegu Mercedes-Benz Fashion Week, nie otworzyła wiele więcej na temat swojego życia małżeńskiego i dzieci. Jednak ta kobieta jest już mężatką i ma też przystojnego męża oraz syna Alastaira, który urodził się w sierpniu 2008 roku, ale ta kobieta nie wyprowadziła ich na światło dzienne. Nie ma również żadnych szczegółów na temat tego, czy się rozwodzi, czy po prostu chce ukryć informacje o swoim mężu, ponieważ w mediach nie ma żadnych szczegółów na temat jej męża. Po śledzeniu jej konta w mediach społecznościowych znaleźliśmy jej zdjęcie z synem opublikowane na jej zweryfikowanym koncie na Instagramie. Niektóre celebrytki rodzą się piękne, a niektóre przechodzą operację plastyczną. Podobnie ta modelka również doświadczyła pod nożami, aby uwydatnić swoje piękno po operacji plastycznej.

Krótki życiorys:

Ta młoda i urocza amerykańska modelka jest bardziej znana dzięki swojej pracowitości i poświęceniu, a także talentowi, który pomaga jej zarobić ogromne pieniądze. House ma również atrakcyjne smukłe ciało z piękną sylwetką. Jednak ta dama jest również popularna ze względu na swoje zmysłowe, uwodzicielskie wymiary ciała 35-25-34 cali, a także ma 5 stóp 11 cali wzrostu i 63 kg wagi. Znalazłeś również Yoanna House w sieci społecznościowej.

Zalecane