blog

Yvonne Orji Chłopak, Randki, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Jeśli nadal nie znasz tej aktorki, powinieneś zobaczyć jej grę na ekranie. Yvonne Orji jest aktorką, która zyskała rozgłos dzięki roli Molly Carter w serialu HBO Insecure. Związała się z aktorstwem mimo chęci rodziców, aby zostać lekarzem, prawnikiem, farmaceutą czy inżynierem. Jest także doskonałą komikiem i występuje w stand-upowych programach komediowych. Była uczestniczką konkursu piękności w swoim rodzinnym kraju Nigerii.

  Yvonne Orji Chłopak, Randki, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Kariera i postęp

Rodzice aktorki chcieli, aby dostała porządną pracę i zajmowała stanowisko w biurze. Jako uczestniczka konkursu piękności pokazała swój talent do stand-upu. Zainspirowana komedią i w młodym wieku została aktorką.

Czytaj: Jasmine Kaur Wiki: Wiek, Narodowość, Rodzina, Chłopak, Randki, Sprawy

Właśnie pojawiła się w głównym programie telewizyjnym i już podbiła świat szturmem. Obecnie była częścią kilku serii i jest twórcą serialu sitcomowego Pokaz pierwszej generacji i kanał YouTube RockTwojaPostawa . Obecnie pracuje nad serialem Niepewny , Jane Dziewica oraz Trzepnięcie The Scenariusz .

Ile jest warta netto Yvonne?

Piękna aktorka dopiero rozpoczyna swoją podróż w mainstreamowym przemyśle rozrywkowym. Zaczyna dobrze zarabiać na swojej pracy w Niepewnym. Jej wartość netto można zmierzyć w tysiącach dolarów. Jej praca w serialu zapewniła jej sławę. Stała się jedną z głównych postaci serialu, a także zaczęła występować w kilku innych programach telewizyjnych.

Czy Yvonne randkuje czy jest singlem?

Aktorka kilkakrotnie omawiała swoje życie osobiste i relacje. W wywiadzie dla timeout.com w marcu 2017 roku zaczęła opowiadać wiele historii o tym, jak trudno jest umawiać się na randki w LA. Mówiła też o tym, jaki powinien być jej idol. Ujawniła, że ​​w mieście jest wiele opcji i nie musiała zadowalać się kimś, z kim nie chcesz być.

Jednocześnie oświeciła świat faktem, że w tym czasie z nikim się nie spotykała. Powiedziała też, że nie spieszyła się ze znalezieniem kogoś. Nie czuje się komfortowo z myślą, że powinna być z kimś tylko po to, by nie być sama i woli spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

W wywiadzie dla Essence w listopadzie 2017 roku ujawniła, że ​​była wtedy dziewicą, a także wspomniała, że ​​trudno jest pozostać takim samym w wieku 33 lat. Mówiła również, że trudno jej było zagrać rolę Molly Carter , kto jest aktywny seksualnie w Niepewny .

Jednak rok 2018 to nowy rok, a aktorka wydaje się mieć w swoim życiu mężczyznę. Umawia się z analitykiem NFL dla ESPN, Emmanuelem Acho. Chociaż dopiero się okaże, kiedy zaczęła się spotykać, po raz pierwszy ujawniła przebłyski swojego chłopaka w 21 May 2018. Obie pary były uśmiechnięte, ciesząc się swoim towarzystwem. Napisała podpis, Jezu, tutaj odpowiadasz na modlitwy w niedzielę.

Nie przegap: Maria Taylor (analityk) żonaty, mąż, chłopak, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Yvonne Orji ze swoim chłopakiem, Emmanuelem Acho, 21 maja 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jej partner również udostępnił zdjęcie na swoim kanale IG tego samego dnia z podpisem pod zdjęciem, [Śmieją się] z nadchodzących dni” (Przysłów 31:25)

Oprócz reportażu, Emmanuel podziela wielką pasję do sztuki kulinarnej. Reporter nazwał się Chef Boyar-E, a jego uchwyty w mediach społecznościowych są wypełnione wieloma zdjęciami kulinarnymi kotwicy.

Koniec miłosnej podróży Yvonne?

Czasami związek trwa, a czasami nie. Nie oznacza to, że to koniec i że trzeba czuć się przygnębionym lub zniechęconym z powodu rozstania. Taką właśnie mentalność przyjmuje Yvonne Orji.

Dla jej fanów to smutna wiadomość, że Yvonne i Emmanuel nie są już razem, ponieważ zerwali i rozeszli się. Yvonne podzieliła się historią swojego rozstania z Emmanuelem podczas odcinka swojego podcastu Jesus and Jollof z autorką Luvvie Ajayi w marcu 2019 roku. Ujawniła wiadomość o ich rozstaniu, a także nie omieszkała o tym wspomnieć, w przeciwieństwie do wielu kobiet, które po przerwie czują się przygnębione jest szczęśliwa i że ruszyła dalej. Podczas rozmowy z dziennikarzem powiedziała;

„Jestem świeżo upieczonym singlem. Ale zanim zaczniesz mówić „O nieeeee!” Chłopaki, hej. Widzisz mnie? Jestem szczęśliwy. Właściwie jestem bardzo szczęśliwy. Luvvie, pamiętam, Luvvie zadzwoniła do mnie i powiedziała: „W porządku, możesz być wściekła!”, „Pomyślałam, że nie, wszystko w porządku”. zakupy mebli”. Wróciłem i pomyślałem: „Mam kanapę”.

Para zaczęła spotykać się gdzieś w połowie 2018 roku i zbliżała się do pierwszej rocznicy. Ale wydaje się, że to już przeszłość. Yvonne ujawniła również, że nigdy nie miała żadnego fizycznego związku z Emmanuelem, dlatego łatwiej było jej przejść dalej.

I chociaż para mogła się rozdzielić, nadal śledzą się nawzajem w mediach społecznościowych i nadal mają zdjęcia swoich szczęśliwych czasów na swoich kontach.

Krótki życiorys

Yvonne Orji, w wieku 35, urodziła się 2 grudnia 1983 roku dla nigeryjskich rodziców w swoim ojczystym kraju. Wzięła nawet udział w konkursie piękności, który odbył się w kraju i wystąpiła w stand-upie na pokazie talentów.

Przeczytaj także: James Davis Komik, Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzice

American National jest absolwentem George Washington University i należy do pochodzenia nigeryjsko-amerykańskiego. W wieku sześciu lat przeprowadziła się z rodziną z Nigerii do Stanów Zjednoczonych. Inteligentna i zabawna kobieta ma niesamowite ciało o odpowiednim wzroście i pięknej twarzy.

Zalecane