blog

Z kim umawia się Ariel Tejada, ekspert od makijażu? Jego kariera, wartość netto

Będąc wizażystką jednej z najbardziej cenionych osobowości, Kylie Jenner nie jest łatwym zadaniem. Ariel Tejada jest jedną z tych imponujących wizażystek, którzy podkreślali piękno kobiety i tworzyli różne makijaże na Kylie na jej imprezy, pokazy, a także na co dzień. Pojawił się nawet w reality show o nazwie Life of Kylie, gdzie został przedstawiony jako jej wizażystka. Dzięki swoim największym wysiłkom w świecie mody zdobył ponad 1,9 miliona fanów.

 Z kim' Makeup Expert' Ariel Tejada Is Dating? His Career, Net Worth

Krążyły plotki dotyczące jego orientacji seksualnej, ale nie jest konieczne, aby facet, który kocha makijaż i robi makijaż, był gejem. Ignorując jego wypowiedź, skupia się na swojej pasji, a wszyscy jego fani są ciekawi jego życia miłosnego. Opierając się na poście, który udostępnił w Walentynki 2018, możemy podejrzewać, że on i Anxhelina spotykają się razem. Opublikował zdjęcie z Anxheliną, życząc jej w Walentynki i odnosząc się do niej jako jedynej osoby na świecie, która trzyma jego serce. Udostępniła to samo zdjęcie na swoim Instagramie, podpisując go jako „Soulmate”. Więc jak na razie, z takim odniesieniem i podpisem, mogłaby być jego partnerką.

Ciekawe: Zach King Wiki: Żonaty, Rodzice, Narodowość, Wartość netto

Kariera Makijażu Tejady

Utalentowany ekspert od makijażu udał się do Brooklyn HighSchool of the Arts, aby śledzić swoją pasję do makijażu. Podążając ścieżką pasji, został wizażystą dla Kylie Jenner i Kim Kardashian i znalazł się w centrum uwagi. Wraz z Kardashianem i Jennerem robił makijaż dla wielu znanych artystów, takich jak Naya Rivera, Lilly Ghalichi, Kim Zolciak i rodzeństwo Kylie, Kourtney Kardashian i Kendall Jenner. Jego źródłem motywacji do pasji jest słynny wizażysta Mario Dedivanovic. Tejada prowadzi również zajęcia, jak uzyskać promienny makijaż J. Lo. Jest również bardzo popularny na Instagramie, z ponad 1,3 milionami obserwujących. W wieku dziewiętnastu lat prace Ariel pojawiły się w niektórych znanych magazynach modowych, takich jak „Vogue Italia” i „ELLE”.

Przeczytaj także: Lora Arellano Wiki, wiek, mąż, rozwód, wartość netto

Jak Tejada wzrosła do sławy?

Kylie Jenner odkryła talent Tejady za pośrednictwem Instagrama i zaprosiła go do współpracy. Podczas wywiadu z magazynem Allure w sierpniu 2015 r. Tejada podzielił się tym, jak bardzo się zaniepokoił i podekscytował po tym, jak Kylie napisała do niego SMS-a.

„Podróżowałem, kiedy zobaczyłem wiadomość i [nie odpowiedziałem do] 14 minut później, więc pomyślałem: To jest późno! Nie dostanę odpowiedzi! Odpisałem jej: „Ja „Jestem dostępny w każdej chwili. Wylecę jutro, jeśli będę musiał” i wysłałem jej numer mojej komórki. Zarezerwowałem więc wycieczkę do Los Angeles i czekałem, aż do mnie wróci.

Ile zarabia jako wizażysta?

Tejada zbierał swoje dochody i zarobki, pracując z miliarderami, takimi jak Kylie Jenner i Kim Kardashian. Generuje również przychody, promując marki kosmetyczne i kosmetyki. Szacuje się, że od 2021 r. jego całkowita wartość netto wynosi około 2 miliony dolarów. W swojej pierwszej karierze jako ekspert od makijażu zarobił przyzwoitą fortunę.

Czytaj więcej: Alex Aiono Narodowość, Pochodzenie etniczne, Dziewczyna, Randki

Krótki życiorys

Według źródła wiki Ariel urodziła się 29 maja 1995 roku w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Amerykanin ma obecnie dwadzieścia trzy lata, a jego znakiem urodzenia są Bliźnięta. Ponieważ Ariel jest bardziej popularny ze względu na swoją pracę zawodową, nic nie wyszło na jaw o jego rodzinie i rodzicach. Stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali.

Zalecane